Szymon Majewski

  Szymon Majewski

  Ulicami największych miast w Polsce przemaszerowała Parada Równości. W wydarzeniu organizowanym przez społeczność LBGT+ wzięły udział tysiące osób, które dumnie nosiły tęczowe flagi. W marszu uczestniczyło wiele gwiazd, wspierając tym samym osoby nieheteronormatywne. Dziennikarz i prezenter Szymon Majewski zdecydował się podzielić z fanami niezwykle osobistym wpisem na temat tolerancji i opublikował odważne zdjęcie sprzed 33 lat.

  Widzom Dzień Dobry TVN przegląd prasy zaprezentowała Agata Passent. Zwróciła uwagę na felieton Szymona Majewskiego, skierowany do małżeństw ze stażem oraz artykuł, w którym radzą, jak ukarać źle zachowującego się pracownika. Marcin Prokop wyjaśnił przy okazji różnicę między upomnieniem i naganą. Czy nasz prowadzący był kiedykolwiek wzywany na dywanik?

  Kamil Bednarek, Maciej Miecznikowski, Szymon Majewski i Jarosław Boberek zaśpiewali i zatańczyli dla dzieci chorych na nowotwory. To była dla nich jedyna okazja, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie. W studiu Dzień Dobry TVN Jarosław Boberek opowiedział o dzieciach, którym nie zostało już wiele czasu...

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Piotrem na joggingu. Co aktor robi w Białymstoku, o co ma żal do Szymona Majewskiego i czy prawdą jest, że rezydencja w tle jest jego własnością?

  "Shemoans" - przebojowe dziewczyny znane m.in. z programu "Szymon Majewski Show" wykonały na scenie Dzień Dobry TVN utwór „Tell Me”. Podoba się Wam?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska w Domu Rodzica przy Fundacji Spełnionych Marzeń rozmawiała z Szymonem Majewskim, który oprócz talentu do rozśmieszania innych ma także złote serce.

  Ma 25 lat i pracuje w mongolskiej telewizji U1 Bator. Do Polski przyjechał na wymianę reporterską z telewizją publiczną. Jednak, jak mówi, w TVP powiedziano mu, że z takim językiem i wyglądem nadaje się jedynie do programu Majewskiego. Wziął to sobie do serca i poszedł na casting do "Szymon Majewski Show". Zna trochę język polski dzięki babci, która zagrała w "Potopie". Naszym gościem był Bilguun "Bil" Ariunbaatar, reporter "Szymon Majewski Show".