Gwiazdy

Ojciec Britney Spears nie chce już kontrolować córki. "Powinna dostać tę szansę"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Jamie Spears złożył wniosek o zakończenie kurateli nad 39-letnią gwiazdą. To kolejny punkt zwrotny w burzliwej historii ubezwłasnowolnionej piosenkarki. Dokumenty w tej sprawie trafiły do sądu w Los Angeles.

Britney Spears walczy o wolność

Ojciec Britney Spears chce zakończyć kuratelę sprawowaną nad córką. Amerykańskie media donoszą, że stosowny wniosek wpłynął do sądu. Jamie Spears stwierdził, że ostatnie wydarzenia poddały w wątpliwość konieczność środków zastosowanych wobec gwiazdy. Zasugerował również, że Jodie Montgomery, która sprawuje pieczę nad sprawami osobistymi Britney, również powinna zostać zwolniona.

Wokalistka w ciągu ostatnich miesięcy dwukrotnie zwracała się do sądu z prośbą o uchylenie kurateli ustanowionej w 2008 roku. Britney Spears opisała opiekę, która sprawuje nad nią ojciec jako obraźliwą i zażądała usunięcia go z funkcji jej prawnego opiekuna.

Wówczas media na całym świecie obiegły informacje o warunkach, na których opiera się kuratela. Gwiazda pop ma być zmuszana do przyjmowania leków i antykoncepcji, nie może decydować o własnych finansach oraz nie ma prawa wyjść za mąż bez zgody ojca. Tym samym potwierdziły się przypuszczenia fanów, którzy od dłuższego czasu podejrzewali, że sprawy, które dotyczą piosenkarki, dzieją się bez jej woli i przyzwolenia.

Ojciec Britney Spears zmienia zdanie

Z wniosku, do którego dotarli dziennikarze wynika, że Jamie Spears, który jeszcze do niedawna był przekonany o konieczności opieki nad córką, jest teraz innego zdania.

- Pan Spears wielokrotnie powtarzał, że chce tylko tego, co najlepsze dla jego córki. Jeśli pani Spears pragnie zakończyć konserwatorium i wierzy, że poradzi sobie z własnym życiem, pan Spears uważa, że ​​powinna dostać tę szansę - można przeczytać w dokumentach. - Kuratela pomogła pani Spears przejść przez poważny kryzys życiowy, zrehabilitować i rozwinąć karierę oraz uporządkować jej finanse i sprawy osobiste - podkreślono.

Jamie Spears zaznaczył, że jego zdaniem nie ma konieczności ponownej oceny stanu zdrowia jego córki. Posiedzenie sądu zostało zaplanowane na 29 września.

Zobacz wideo: Co nowego w świecie gwiazd?

Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości