Gwiazdy

Anna Lewandowska obchodzi 33. urodziny. "Co roku podchodzę do tej daty coraz bardziej świadomie"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Urodziny Anny Lewandowskiej każdego roku budzą niesamowite emocje wśród fanów z całego świata. 7 września 2021 roku znana trenerka skończyła 33 lata. W mediach społecznościowych opowiedziała o wyjątkowym prezencie, który postanowiła sprawić samej sobie. O urodzinowych życzeniach nie zapomniał jej mąż. Na instagramowym profilu piłkarza pojawiły się wzruszające słowa.

Anna Lewandowska skończyła 33 lata
Anna Lewandowska skończyła 33 lata Źródło: Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska świętuje 33. urodziny

7 września 2021 roku Anna Lewandowska skończyła 33 lata. Z tej okazji znana trenerka postanowiła sprawić sobie wyjątkowy prezent. W dniu poprzedzającym urodziny opublikowała w sieci obszerny wpis, w którym opowiedziała o tym, jakie emocje budzi w niej kolejny ważny jubileusz.

Co roku podchodzę do tej daty coraz bardziej świadomie. Wykorzystuję urodziny, żeby zadbać o siebie o swoje zdrowie i profilaktykę. To dobry moment, żeby nauczyć się regularności, zrobić sobie rachunek sumienia i sprawdzić, kiedy robiliśmy ostatnio badania albo od jak dawna przekładamy wizytę u lekarza... Taki prezent od siebie dla siebie

- napisała Anna Lewandowska na Instagramie, zwracając tym samym uwagę internautów na niezwykle ważne zagadnienie. 33-latka kolejny raz udowodniła, że jest prawdziwą inspiracją dla wielu osób.

"Tak, badania są bardzo ważne. Wiem coś o tym, co roku robię USG piersi, cytologię, badania krwi. Trzeba o tym pamiętać", "Dziś zrobiłam coś dla siebie, człowiek od razu czuje się lepiej" - pisali fani. Wielu z nich zamieściło pod postem także pełne serdeczności życzenia.

Robert Lewandowski złożył życzenia żonie

Życzenia urodzinowe dla Anny Lewandowskiej opublikował na swoim instagramowym profilu również jej mąż. Pod wspólnym zdjęciem, na którym widzimy całujących się małżonków, piłkarz zamieścił wzruszające słowa.

Wszystkiego najlepszego dla mojej Drogiej Żony. Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy dzielić wspólnie to piękne życie. Niech ten dzień będzie pełen szczęścia i radości. Kocham Cię. Sto lat"

- napisał Robert Lewandowski. Romantyczny gest poruszył serca fanów, którzy z entuzjazmem komentowali słowa sportowca i dołączyli się do życzeń.

"Wszystkiego dobrego dla Ani", "Wszystkiego najlepszego" - pisali pod zdjęciem internauci z całego świata.

Anna Lewandowska - kobieta sukcesu

Anna Lewandowska od wielu lat z powodzeniem realizuje swoją sportową pasję, która jest dla niej jednocześnie źródłem zarobku. Znana trenerka prowadzi kilka firm i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Promowany przez nią zdrowy tryb życia motywuje do działania wiele osób. Potwierdza to chociażby fakt, że instagramowy profil gwiazdy cieszy się zainteresowaniem ponad 3 mln internautów.

Prywatnie Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek, które wychowuje z mężem, Robertem Lewandowskim. Pogodna natura i niesamowita energia 33-latki sprawiają, że stanowi ona wzór do naśladowania dla wielu kobiet.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości