Gwiazdy

Michalina Sosna została mamą. Aktorka pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
TVN/FOKUSMEDIA.COM.PLMichalina Sosna

Michalina Sosna urodziła. Aktorka dobrą nowinę przekazała w mediach społecznościowych. Na Instagramie pokazała pierwsze zdjęcie dziecka. Znamy płeć i imię.

Michalina Sosna urodziła

Aktorce znanej m.in. z serialu "Zakochani po uszy" przez długi czas udało się ukryć ciążowy brzuszek. Jednak spekulacje fanów okazały się słuszne. Na swoim instagramowym profilu Michalina Sosna pokazała urocze zdjęcie małej rączki. Gwiazda przyznała także, że córeczkę przywitała na świecie w sierpniu. Wybrała dla niej imię Rozalia.  

Są w życiu chwile, które wymagają ciszy. Najważniejsze, najpiękniejsze, tylko moje. Przez ostatnie miesiące oddałam się im całkowicie, przygotowując do najważniejszej roli w życiu. W spokoju, z daleka od zgiełku, tak jak chciałam. Dziś już mogę podzielić się z Wami największym szczęściem… W minionym miesiącu zostałam mamą Rozalii. Jestem szczęśliwa, spełniona, kocham najmocniej

Pod postem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani i znajomi serdecznie gratulowali Michalinie nowego rozdziału oraz życzyli dużo zdrowia całej rodzinie.

"Kochana z całego serca gratuluję, cudowny news! Gratki!", "Wszystkiego, co najlepsze!", "Spełnienia, dużo snu i radości z nowej roli w życiu" - pisali fani. 

Michalina Sosna – kim jest?

Michalina Sosna to aktorka teatralna i filmowa. W 2013 roku ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Zaraz po zakończeniu nauki otrzymała pierwsze angaże. Gwiazdę mogliśmy podziwiać m.in. na deskach teatrów Studio Buffo, Rampa, Kamienica oraz Teatru Dramatycznego. Michalina na swoim koncie ma także role filmowe np. w filmie "Planeta Singli" oraz "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3".

Zobacz wideo:

moje dziecko jest niejadkiem
moje dziecko jest niejadkiem
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

"Odzwyczaiłem się od wstawania rano". Czego boją się uczniowie?

Jean-Paul Belmondo nie żyje. Aktor miał 88 lat

Anna Korcz o swoim mocnym wpisie na Instagramie: "Czuję się bardzo zraniona"

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN/FOKUSMEDIA.COM.PL

Pozostałe wiadomości