Gwiazdy

Teresa Rosati reprezentowała Polskę na pokazie w Nowym Jorku. "Miałam już pewne doświadczenia"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Katarzyna Chętnik/Mateusz Hładki
Teresa Rosati i jej nowojorska przygoda
Teresa Rosati i jej nowojorska przygodaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Teresa Rosati zaprezentowała swoje kreacje podczas nowojorskiego pokazu mody, który zorganizowała supermodelka Jessica Minh Anh. Jak projektantka wspomina to wyjątkowe wydarzenie? Z czego jest dumna? Na te pytania opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim, dziennikarzem Dzień Dobry TVN.

Nowy Jork. Kreacje Teresy Rosati na J Autumn Fashion Show 2022

Za nami J Autumn Fashion Show 2022 w Nowym Jorku. To wyjątkowe wydarzenie modowe zorganizowała supermodelka Jessica Minh Anh, która znana jest z kreowania wyjątkowych pokazów w spektakularnych lokalizacjach. Swoje kolekcje zaprezentowali projektanci z wielu krajów m.in. Ukrainy, Indii czy Libanu. Polskę reprezentowała Teresa Rosati.

- Po raz pierwszy [Jessica Minh Anh - red.] zaprosiła mnie na pokaz na Sekwanie w Paryżu. Było to ok. 6 lat temu. Potem zaprosiła mnie na pokaz w Nowym Jorku na Aida Cruises na rzece Hudson. Miałam już pewne doświadczenia, jak wyglądają pokazy na świeżym powietrzu. Teraz [odbył się pokaz - red.] na molo Pier 34 również na rzece Hudson, ponieważ scenografią jest fantastyczna panorama Manhattanu - tłumaczyła projektantka w rozmowie z Mateuszem Hładkim, dziennikarzem Dzień Dobry TVN.

Podczas pokazu w Nowym Jorku Teresa Rosati zaprezentowała kolekcje w kategorii haute couture oraz ready-to-wear. - Jest to kolekcja nowoczesna, romantyczna i jednocześnie ponadczasowa - podkreśliła.

Weronika Rosati zachwyca w kreacjach autorstwa mamy

Wielbicielką kreacji Teresy Rosati jest jej córka Weronika Rosati. Kiedy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji aktorka pokazała się w sukniach autorstwa mamy, zachwycały się nimi największe gwiazdy, m.in. Cate Blanchett.

- Dla mnie ogromną satysfakcją jest to, że dwie suknie przygotowane przeze mnie na ten festiwal - na premierę filmu polskiego i na galę końcową - znalazły się w dziesiątce najlepszych kreacji - przyznała projektantka.

Jakie ma relacje z córką? Czy Teresa Rosati często odwiedza Stany Zjednoczone? Odpowiedzi na te pytania poznasz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Katarzyna Chętnik/Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości