Moda i Uroda

Metamorfoza Michaliny przeszła jej najśmielsze oczekiwania. O czym marzyła młoda mama?

Moda i Uroda

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
Arkadiusz Gdula
Metamorfoza Michaliny
Metamorfoza Michaliny Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Michalina Podolska to młoda mama z Poznania, która pracowała w korporacji. Narodziny córeczki Wandy sprawiły, że świat kobiety przemienił się o 180 stopni, a wszelkie kwestie związane z modą i urodą ustąpiły miejsca opiece nad dzieckiem. - Nie mam czasu o siebie zadbać - wyznaje przed kamerami Dzień Dobry TVN. Z pomocą bohaterce cyklu "1, 2, 3... Piękna Ty!" przyszli eksperci: makijażystka Marta Gąska, fryzjer Dawid Krynicki i trener wizerunku Marta Pożarlik.

"1, 2, 3... Piękna Ty". Michalina postanowiła zmienić swój wygląd

Dlaczego młoda mama zdecydowała się na udział w programie? - Oglądałam Dzień Dobry TVN, obejrzałam poprzednią metamorfozę i coś mnie skłoniło, żeby się zgłosić - opowiada przed kamerami bohaterka cyklu "1, 2, 3... Piękna Ty".

- Od razu wiedziałem, że to jest coś dla niej, dlatego że od jakiegoś już czasu narzekała na swoją garderobę, na to, że nie wie, jak dobrać rzeczy - zaznacza mąż Michaliny, Filip Podolski.

Metamorfoza Michaliny Podolskiej - efekty pracy stylistów

Głównym celem, dla którego Michalina Podolska wzięła udział w modowo-urodowym cyklu Dzień Dobry TVN, było to, by wszystkie ubrania znajdujące się w jej garderobie pasowały do siebie niezależnie od ich zestawienia. - Żebym nie musiała się zastanawiać, do tych spodni ten sweter pasuje, a do tych nie. Po prostu, żeby ta szafa była spójna ze sobą. Nie musi być w niej dużo rzeczy - tłumaczyła tuż przed metamorfozą.

Efekt przemiany, którą zafundowali młodej mamie styliści, przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Wizażystka Marta Gąska namówiła Michalinę do nałożenia na twarz mało widocznego makijażu. Fryzjer Dawid Krynicki odświeżył wygląd kobiety, nadając jej włosom blasku. Trenerka wizerunku Marta Pożarlik zaproponowała kolorowe (casualowe i wieczorowe) zestawienia ubrań.

Michalina, prezentując się widzom Dzień Dobry TVN w nowych odsłonach, zaznaczyła, że to dla niej swoisty akt odwagi. - Czuję się wyjątkowo, będąc tutaj i słysząc tyle komplementów. (...) Te kolory i nowa fryzura to jest taka trochę odwaga - zaznaczyła zachwycona.

1,2,3… piękna Ty! – przemiana Michaliny
1,2,3… piękna Ty! – przemiana Michaliny Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: Arkadiusz Gdula

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości