Porady stylistki

Spektakularna metamorfoza mamy dwójki dzieci. "Nigdy tak nie wyglądałam"

Porady stylistki

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Katarzyna Abramowicz
Metamorfoza Anny
Metamorfoza AnnyDzień Dobry TVN
wideo 2/7

W cyklu "Raz, dwa, trzy, piękna ty" Marta Pożarlik, Magdalena Pieczonka oraz Dobrawa Piękos-Szymańska przeprowadziły metamorfozę Anny Szymanowskiej. Wspólnie odmieniły jej fryzurę, styl i makijaż. Po zmianach Ania wygląda obłędnie.

Anna Szymanowska - bohaterka metamorfozy Dzień Dobry TVN

Do metamorfozy w cyklu Dzień Dobry TVN zgłosiła się 45-letnia Anna Szymanowska, która jest mamą dwójki dzieci, 12-letniej Kasi i 8-letniego Michała. Po drugim porodzie rozpadło się jej małżeństwo. Od tego momentu swój czas poświęcała na dom i dzieci. W końcu zdecydowała się odmienić swój los i poszukać wymarzonej drogi zawodowej. Zwolniła się z korporacji, chociaż wiele osób mówiło jej, że jako mama samotnie wychowująca dwójkę dzieci, nie powinna sobie na to pozwolić. Ona postawiła na swoim i obecnie realizuje się jako asystentka stomatologiczna. W przyszłości chce zostać higienistką stomatologiczną i móc wykonywać więcej zabiegów. Teraz zamarzyła również o zmianie wyglądu, ponieważ od lat wygląda tak samo.

- Jak chodziłam do biura, to musiałam nosić marynarki, jakieś spodnie, spódnice, sukienki, ale bardzo stonowane. Obecnie są to dresy cały czas i t-shirty. Do pracy mocno się nie maluję, ale wiadomo, że trzeba wyglądać, jak zadbany człowiek. Lekki makijaż, czyli rzęsy, podkreślenie oczu i to jest tylko tyle. Chciałabym poczuć się inaczej, niż każdego dnia. Chciałabym siebie zobaczyć w innym wydaniu - powiedziała Anna Szymanowska w Dzień Dobry TVN.

Cykl "Raz, dwa, trzy, piękna ty" - Anna Szymanowska

W szafie Anny dominują szarości i czernie. Choć lubi wymyślne i nietypowe ubrania, do tej pory na co dzień wybierała sportowe stylizacje. Wyznała, że od dwóch lat stawiała wyłącznie na legginsy i dresy, rezygnując ze zwykłych spodni oraz sukienek. Brakowało jej również kobiecych elementów garderoby oraz szpilek. Ze względu na to w dwóch stylizacjach, przygotowanych przez Martę Pożarlik, pojawiły się buty na obcasie. W wieczorowej wersji Anna Szymanowska pokazała się w biało-czarnym zestawie, natomiast w codziennej odsłonie - w koralowej sukience. Stylistka wyznała: "Ja bardzo chciałam pokolorować Anię".

Makijaż podkreślił z kolei urodę uczestniczki naszego cyklu. Magda Pieczonka postawiła na brązy, które wydobyły piękny kolor oczu Anny. Dzięki takim odcieniom odmłodziła jej wygląd. Największa zmiana zaszła jednak na głowie. Ciemne, ciężkie włosy i prostą grzywkę Dobrawa Piękos-Szymańska zamieniła na jaśniejszy kolor i lekkie cięcie. Anna Szymanowska była bowiem otwarta na wszelkie zmiany.

- Metamorfozę zaczęliśmy przede wszystkim od tego, co jest w głowie, a nie na głowie. Dla mnie bardzo ważne było to, w którym momencie metamorfozy jesteśmy. Bo metamorfoza może być taka, że zmieniamy się totalnie, albo zmieniamy tak, żeby być bardziej seksi czy np. idziemy w bardzo krótkie włosy. Nasza bohaterka była tak otwarta, że ona powiedziała, że może w sumie zdecydować się na wszystko. Wybrałyśmy jednak te włosy długie, bo jak dopytałam o co chodzi, to chodzi bardziej o ten seks. (...) Każdej kobiecie życzę tego, co przeżyła nasza uczestniczka, bo my zadbałyśmy o to, żeby ona się poczuła pięknie i mamy nadzieję, że będzie to kontynuowała - powiedziała Dobrawa Piękos-Szymańska w naszym programie.

- Nigdy tak nie wyglądałam, naprawdę nigdy. (...) Czuję bardzo dobrze. To, co było dla mnie problematyczne, nie istnieje - dodała uczestniczka metamorfozy, Anna Szymanowska.

Zobaczcie, jak zmieniła się Anna Szymanowska:

Raz, dwa, trzy… Piękna Ty! Metamorfoza Ani
Raz, dwa, trzy… Piękna Ty! Metamorfoza Ani Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Katarzyna Abramowicz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości