Gwiazdy

Co nietypowego Piotr Głowacki robi w pracy? Koleżanka go wydała. "Angażował w to cały plan"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
"Nieobecni". Eliza Recymbel obnaża kulisy serialu
"Nieobecni". Eliza Recymbel obnaża kulisy serialu Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/8

Na ekrany wraca uwielbiany przez widzów serial "Nieobecni". Drugi sezon produkcji przyniesie jego fanom solidną dawkę mocnych emocji. Eliza Recymbel w rozmowie z reporterem Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl, opowiedziała o pracy na planie produkcji. Anegdota związana z Piotrem Głowackim skradła nasze serca.

Eliza Recymbel w "Nieobecnych"

Eliza Recymbel (Katarzyna Zawada) będzie dla widzów nową postacią w nadchodzącym sezonie "Nieobecnych". Fani produkcji poznają historię jej serialowej mamy, Elżbiety Zawady, która żyje niegasnącą nadzieją odnalezienia swojej córki. 17-letnia wówczas dziewczyna zniknęła nagle w tajemniczych okolicznościach.

- Pierwszy sezon był o tyle ciekawy, że zobaczyłam, że jakiś serial szczegółowo porusza temat zaginięć. Poświęciłam trochę czasu, żeby pooglądać materiały na ten temat. W drugim sezonie natomiast pojawi się trop, dzięki któremu dowiemy się, co wydarzyło się 15 lat temu - powiedziała aktorka.

"Nieobecni" - kulisy produkcji

Piotr Głowacki w serialu "Nieobecni" wciela się w rolę podkomisarza Filipa Zachary. Danuta Stenka natomiast dała się poznać jako szefowa Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych. Eliza Recymbel opowiedziała o pracy na planie z doświadczonymi aktorami.

- Danuta Stenka to nie tylko wspaniała aktorka, ale także niezwykła partnerka i cudowna, czuła istota na planie. Praca na planie "Nieobecnych 2" to dla mnie przemiłe wspomnienie, pomimo trudnych tematów, które poruszaliśmy - mówiła gwiazda.

- Piotr Głowacki, który jest mistrzem TikToka, angażował cały plan w wykonywanie różnych dziwnych choreografii, kiedy tylko był na to czas - kontynuowała.

"Nieobecni 2" - gdzie i kiedy oglądać?

Produkcja serialu "Nieobecni" ma dla wszystkich widzów świetne wieści. Premiera drugiego sezonu pod marką Player Original odbędzie się kilka tygodni wcześniej, niż zapowiadano. Nową, angażującą i poruszającą sprawę zaginięcia będziemy mogli śledzić już od 10 maja tylko w Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości