Gwiazdy

Naomi Campbell po raz pierwszy pokazała córkę. "Prawie nigdy nie płacze"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Vogue
Naomi Campbell

Naomi Campbell w maju 2021 roku została mamą. Modelka zachowała w tajemnicy przed mediami fakt, że spodziewa się dziecka. Po dziewięciu miesiącach od narodzin córki zapozowała z nią na okładce magazynu "Vogue". Odniosła się do plotek na temat adoptowania dziewczynki.

Naomi Campbell pokazała córkę

Naomi Campbell udzieliła obszernego wywiadu na łamach magazynu "Vogue". Modelka opowiedziała w nim o późnym macierzyństwie i wraz z córką zapozowała do zdjęcia, które pojawi się na okładce marcowego wydania tzw. biblii mody. To niezła gratka dla fanów gwiazdy, bowiem dotychczas była ona powściągliwa w zwierzeniach na temat życia prywatnego. Nie poszła śladem innych celebrytów i nie pokazuje wizerunku dziecka w social mediach.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Campbell do tej pory nie zdradziła nawet imienia córeczki. Pochwaliła się natomiast umiejętnościami i grzecznym usposobieniem pociechy. - To dobra dziewczynka: śpi bardzo dobrze, prawie nigdy nie płacze i podobno jest bardzo czujna jak na swój wiek. (...) Właśnie zaczęła machać rączkami, co jest zabawne. Dużo się śmieje - mówiła z czułością popularna mama.

Modelka wspomniała również, że dziewczynka może liczyć na hojność znanych wujków i cioć, którzy obdarowali ją prezentami. - Ma naprawdę świetnie wyposażoną szafę. To wszystko dzięki zaprzyjaźnionym projektantom, którzy przysłali jej kilka uroczych rzeczy - doceniła Naomi.

Naomi Campbell o macierzyństwie

Naomi Campbell została mamą w wieku 51 lat. - Ten piękny, mały cud wybrał mnie na swoją matkę. Jestem wdzięczna, że ta delikatna duszyczka pojawiła się w moim życiu. Nie ma słów, aby opisać więź, która mnie z Tobą połączyła, mój aniele. Nie ma większej miłości - pisała wówczas w mediach społecznościowych.

Zagraniczne media donosiły, że córka modelki została urodzona przez surogatkę. Campbell do tej pory nie odniosła się do tych informacji, jednak w wywiadzie dla "Vogue'a" zdementowała plotki, jakoby dziewczynka została adoptowana. - To moje dziecko - potwierdziła.

Modelka jednocześnie zdradziła, jak udało jej się dochować w tajemnicy to, że spodziewa się pociechy. - Mogę policzyć na jednej ręce osoby, które wiedziały, że na nią czekam - skwitowała.

Naomi Campbell chroni swoje życie prywatne. Nie wiadomo nawet, kto jest ojcem dziewięciomiesięcznej dziewczynki. Na łamach "The Sun" pojawiły się spekulacje, że to mieszkający w Nowym Jorku multimilioner. Nie zostały one jednak potwierdzone.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Vogue

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości