Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta wspomina poród. "Jakby to nie było nasze pierwsze dziecko"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Aneta Żuchowska, "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TVN/x-newsAneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o porodzie

Aneta i Robert Żuchowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doczekali się narodzin dziecka. Ich syn przyszedł na świat 2 lutego. Jak młodzi rodzice radzą sobie w nowej roli? Czy doświadczyli już nieprzespanych nocy? Odpowiedzi na te pytania udzieliła w rozmowie z Dzień Dobry TVN Online świeżo upieczona mama.

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - poród, macierzyństwo

Aneta i Robert są jedną z tych par, dla których miłosny eksperyment przeprowadzony przez ekspertów z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się bardzo owocny. Małżonkowie, po zakończeniu emisji show, kontynuują swoją relację - stworzyli rodzinę, która na początku lutego powiększyła się o kolejnego członka.

Aneta Żuchowska poinformowała media o błogosławionym stanie dopiero pod koniec ciąży. Półtora miesiąca później urodziła synka. Jak młoda mama wspomina poród?

- Mamy się dobrze i tak przebiegł też poród - nieoczekiwanie, ale dobrze. Oboje w dobrej kondycji, więc szybko wyszliśmy ze szpitala - zdradza nam bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

ciąża

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Przyjście na świat dziecka wiąże się z licznymi zmianami, które rodzice muszą wprowadzić w codziennym funkcjonowaniu. Żuchowscy jednak zapewniają, że ich syn nie sprawia im żadnych kłopotów, a opieka nad maluszkiem jest dla nich tak naturalna, jakby mieli już w tej kwestii spore doświadczenie.

- A teraz w domku, w nowej sytuacji odnajdujemy się bezproblemowo. Wszystko przychodzi tak naturalnie, jakby to nie było nasze pierwsze dziecko. Może dlatego, że tak bardzo chciane - zaznacza Aneta.

Uczestnicy telewizyjnego eksperymentu miłosnego cieszą się, że ich pociecha nie budzi się zbyt często w nocy. - Maluszek jest dla nas tak łaskawy, że jeszcze nie zaznaliśmy uczucia nieprzespanej nocy. Mamy wielkie szczęście, ale to już nie od dziś - przyznaje w rozmowie z dziendobry.tvn.pl Żuchowska.

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - imię dziecka

Kilka dni po narodzinach syna Aneta i Robert Żuchowscy pochwalili się w sieci jego zdjęciem. Szczęśliwi rodzice poinformowali, jakie imię wybrali dla chłopca. - Cześć, jestem Mieszko Żuchowski - czytamy we wpisie na Instagramie. Fotografia wtulonego w kocyk malucha rozczuliła internautów:

- Słodziak. Do tatusia podobny;

- Imię jak na królewicza przystało;

- Mieszko, śliczne dzieciątko jesteś - komentowali i składali gratulacje, do których my również dołączamy.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości