Naomi Campbell

    Naomi Campbell

    Media na całym świecie obiegła niezwykła informacja. Popularna top modelka Naomi Campbell właśnie została po raz pierwszy mamą. Jest to o tyle zaskakujące, że wcześniej nie pojawiały się doniesienia, że przygotowuje się do tej roli. Szczęśliwą wiadomość gwiazda ogłosiła w mediach społecznościowych.

    Przy okazji rozmowy o łysinie znanej modelki Naomi Campbell prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop przyznał się, że na Walentynki dostał włosy w sprayu. Pokrył nimi całe swoje ciało. Jak to się dla niego skończyło? A co według Marcina zrobiła ze sprayem Anja Rubik? ;)

    Daniel Jacob Dali. Jego projekty spodobały się samej Paris Hilton. Ubiera też Naomi Campbell, Jodie Foster i Laetitię Castę. Spotkał eis z już nieżyjącą Joan Rivers. Co ma wspólnego z hiszpańskim dworem? Jak się zaczęła się jego przygoda z projektowaniem? W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem i opowiedział o wielkim świecie mody! Jaka jest Paris Hilton i czy lepiej wybrać się z nią do kina, czy na imprezę?

    Jennifer Connelly w filmie "Noe: Wybrany przez Boga" wciela się w rolę żony tytułowego bohatera. Czy można wypracować kompromis między obowiązkiem a miłością? Co jest istotne dla aktorki przy wyborze kolejnej roli?