Córki Katarzyny Figury wyrosły na prawdziwe piękności. Czy Koko i Kaszmir są podobne do słynnej mamy?

Autor:
Luiza
Bebłot
Katarzyna Figura

Katarzyna Figura jest zaliczana do jednych z najpopularniejszych i najpiękniejszych aktorek w naszym kraju. Niektórzy nazywają ją "polską Marylin Monroe". Czy córki gwiazdy odziedziczyły urodę po mamie? Zobacz, jak wyglądają 20-letnia obecnie Koko i 17-letnia Kaszmir.

Katarzyna Figura - aktorka i mama

Katarzyna Figura to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Uznawana jest też za jedną z najpiękniejszych Polek w filmowej branży. lond włosy, długie nogi i kobiece kształty sprawiły, często nazywano ją "polską Marylin Monroe".

Karierę zaczynała od epizodów w filmach Krzysztofa Kieślowskiego i Wojciecha Jerzego Hasa. W połowie lat 80. zasłynęła z ról w takich kinowych hitach jak "Pociąg do Hollywood" Radosława Piwowarskiego czy "Kingsajz" Juliusza Machulskiego. Do dzisiaj widzowie wspominają jej brawurową kreację z "Kilera", gdzie wcieliła się w "Gabrysię" Siarzewską. Pracowała też w Hollywood. W 1994 r. zagrała w filmie Roberta Altmana "Pret-A-Porter". 

Katarzyna Figura jest mamą trójki dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Janem Chmielewskim gwiazda ma syna Aleksandra, który przyszedł na świat w 1987 r. Z biznesmenem Kaiem Schoenhalsem doczekała się dwóch córek – Koko (2002 r.) i Kaszmir (2005 r.). Pociechy aktorki nie pojawiają się w blasku fleszy.

- Tylko syn pozostał w Warszawie, ale często do nas przyjeżdża - mówiła w jednym z wywiadów Katarzyna Figura, która wraz z córkami mieszka w Gdyni.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Dzięki mediom społecznościowym możemy zobaczyć, jak teraz wyglądają pociechy gwiazdy.

Córki Katarzyny Figury - jak wyglądają?

Przeglądając instagramowe profile Koko i Kaszmir widać, że 20-letnia Koko i 17-etnia Kaszmir są niezwykle podobne do pięknej mamy.

Uwagę starszej pociechy gwiazdy przyciąga fryzura. Koko zachwyca długimi, ciemnymi, kręconymi włosami.

Koko Figura na zdjęciach

Katarzyna Figura nie ukrywa, że wraz z córką korzystają z usług tej samej fryzjerki.

Kiedy latem Koko pochwaliła się zdjęciami w bikini, internauci byli pod wrażeniem jej sylwetki. "Thats hot". "Cudowna". "Fajna" - pisali w komentarzach pod czarno-białymi fotkami.

Kaszmir - córka Katarzyny Figury

17-letnia obecnie Kaszmir również prowadzi swoje media społecznościowe. Na jej profilu przeważają artystyczne zdjęcia architektury oraz roślin. Nastolatka czasami publikuje też selfie. Widzimy na nich szczupłą, długowłosą dziewczynę o przejmującym spojrzeniu.

Z niedawno opublikowanego postu można wywnioskować, że Kaszmir lubi gotować.

- Moje córki mają zainteresowania artystyczne. Są wspaniałe i pozostawiam im wolną rękę. Na tyle, na ile mogę, to je wspieram - zapewniała Katarzyna Figura w jednym z wywiadów.

Zobacz także:

Autor:Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości