Gwiazdy

Jak zrobić kanapkę? Brooklyn Beckham pokazał to za 100 tys. dolarów

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
rodzina Beckhamów

Brooklyn Beckham jest aspirującym szefem kuchni, który zatrudnił 62-osobową ekipę za oszałamiającą cenę 100 000 dolarów, aby sfilmować go... jak robi kanapkę. Teraz spotkał się z ostrą krytyką za próby zaistnienia w kulinarnym świecie.

Ambicje Brooklyna Beckhama

Brooklyn Joseph Beckham ma zaledwie 22 lata i jest synem sławnych rodziców - byłego piłkarza Davida Beckhama i piosenkarki, która została projektantką mody, Victorii Beckham. Jego pochodzenie zdecydowanie ułatwiło mu start w show-biznesie. Był już modelem i fotografem, który doczekał się wystawy swoich prac.

Przepisy Grzegorza Zawieruchy

Orzechy w roli głównej w kuchni Grzegorza Zawieruchy
Orzechy w roli głównej w kuchni Grzegorza Zawieruchy
wideo 2/3

Niedawno postanowił jednak zmienić swój kierunek i zainteresował się sztuką kulinarną. Kilka dni temu wystąpił w "Late Late Show", co zostało skrytykowane przez kilku profesjonalnych kucharzy, którzy zwrócili uwagę na brak wyszkolenia i podstawowej wiedzy dotyczącej gotowania u Brooklyna. Teraz posunął się o krok dalej.

Kanapka Beckhama za 100 tys. dolarów

Brooklyn Beckham nagrywa cykl wideo o nazwie "Cookin' With Brooklyn" (czyli "Gotuj z Brooklynem"), który jest publikowany na Facebooku. W jednym z 8-minutowych odcinków 22-letni syn Davida i Victorii, który nie ma profesjonalnego wykształcenia jako szef kuchni, pokazuje swoim obserwatorom, jak zrobić kanapkę z surówką z białej kapusty i smażoną doradą. W filmie widać, że rybę usmażył za niego ktoś inny. On jedynie rozsmarował majonez na bajglu i położył składniki na wierzchu.

Okazało się, że do realizacji tego wideo Brooklyn zatrudnił 62-osobową ekipę - w tym aż pięciu operatorów kamery oraz dziewięciu producentów. Wydał na to 100 tys. dolarów, czyli około 400 tys. złotych. Co więcej - 100 tys. dolarów wydaje na realizację każdego ze swoich odcinków. W "Daily Mail" czytamy komentarz osoby z otoczenia gwiazdora: "To niesłychane. To rodzaj ekipy, której można się spodziewać po dużym programie telewizyjnym".

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości