Sopot, ukochane miejsce Katarzyny Figury. "Czas płynie tutaj harmonijnie"

Sopot to wyjątkowe miejsce, w którym 3 września, 15 lat temu zaczęła się historia Dzień Dobry TVN. Do tego magicznego miasta każdego roku wraca także tysiące turystów. A dlaczego to miejsce ukochała sobie Katarzyna Figura?

Przeprowadzka – najlepsza decyzja w życiu Katarzyny Figury

Aktorka ponad 7 lat temu, wraz z nastoletnimi córkami, przeprowadziła się z Warszawy do Trójmiasta. Jak wspomina, dla wielu osób wiadomość o zmianie miejsca zamieszkania była dużym zaskoczeniem. Dziś Katarzyna Figura otwarcie mówi, że nie żałuje swoje decyzji. Jak twierdzi, była to najlepsza rzecz, jaką mogła zrobić.

Morze daje energię. Ludzie tutaj żyjący, tworzący to miejsce też są bardzo szczególni. Mają dużo dystansu, zajmują się swoimi sprawami. Czas płynie tutaj harmonijnie

– powiedziała.

Do Trójmiasta przeprowadziła się również mama aktorki. Jak rodzina odnalazła się w nowej rzeczywistości? Gwiazda przyznała, że córki czują się nad polskim morzem wspaniale, a mama, mimo wieku bardzo szybko się zaaklimatyzowała.

Praca w zawodzie

Katarzyna Figura mieszkała w wielu miejscach, ostatecznie osiadła w Gdyni. Jak w Trójmieście wygląda życie zawodowe? Gwiazda w rozmowie z Gosią i Filipem przyznała, że często bywa w rozjazdach.

Mieszkam i pracuję w Gdyni, jak również w Sopocie i w Gdańsku. Od 7 lat jestem związana z Teatrem Wybrzeże, który jest absolutnie niezwykłym miejscem kultury

– powiedziała Katarzyna.

Co więcej, Katarzyna przyznała także, że choć wszystkim Trójmiasto kojarzy się z letnim i wypoczynkowym rejonem, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Według aktorki Wybrzeże ma w sobie coś więcej, to kolorowy obszar, który tętni życiem i kulturą przez cały rok.

Kanada w Sopocie – Literacki Sopot 2020. Zobacz wideo.

Zobacz także:

Obsada "Niani" i "Magdy M" po 15 latach od premiery. Czy aktorzy chcieliby wrócić na plany tych serialowych hitów?

Zaręczyny na antenie programu Dzień Dobry TVN. Sprawdziliśmy, czy jedna z par jest już po ślubie

Nowa dziewczyna Brada Pitta ma polskie korzenie i starszego o ponad 40 lat męża

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz