Gwiazdy

Głośne rozstania w świecie show-biznesu. "Ten rozwód kosztował 110 mln dolarów"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Najpierw była wielka miłość, głośny ślub, wspólne wywiady i okładki magazynów, a później jeszcze głośniejsze rozwody i publiczne pranie brudów. Które światowej sławy gwiazdy rozstały na oczach mediów i musiały za to słono zapłacić? Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN przypomniała związki, które przeszły do historii.

Rozwody gwiazd - Tiger Woods i Elin Nordegren

Jednym z sensacyjnych rozwodów w świecie show-biznesu, było rozstanie Tigera Woodsa i Elin Nordegren. Małżeństwo golfisty i szwedzkiej modelki zakończyło się 23 sierpnia 2010 roku. - Tam pojawiło się coś więcej, niż różnice nie do pogodzenia, ponieważ Tiger Woods przyznał się do seksoholizmu. Prawdopodobnie zdradził Elin z ponad setką kobiet, choć nie wiem, czy ta liczba ma znaczenie. Nieważne z iloma, ważne, że się tego dopuścił. Co ciekawe, aż 110 mln dolarów kosztował go ten rozwód. Tyle musiał zapłacić swojej żonie, a ta podobno w zamian za to musi milczeć. Podpisała dokument, w którym zobowiązała się, że nie może komentować sprawy rozwodu - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

O rozstaniu Ashtona Kutchera i Demi Moore również mówił cały świat. Powodem rozpadu ich związku miała być niewierność 16 lat młodszego od żony aktora. - Długo byli razem, a małżeństwem byli przez 6 lat. Niestety, Demi Moore o zdradzie dowiedziała się w najgorszy z możliwych sposobów, czyli za pośrednictwem mediów, które doniosły, że Ashton miał romans z młodą aktorką. Ta kobieta ochoczo pospieszyła do jednej z gazet, by opowiedzieć o szczegółach tego romansu - przekazała Sandra. - Podobno aktorzy mieli otwarty związek. Tak twierdzą osoby z otoczenia pary. Demi miała zgadzać się na to, by Ashton spotykał się z innymi kobietami, bo sama nie mogła zajść w ciążę - dodała Hajduk-Popińska.

Rozwody gwiazd - Katie Holmes i Tom Cruise

Kolejna aktorska para, czyli Katie Holmes i Tom Cruise zaczęli się spotykać w 2005 r, a 12 miesięcy później się pobrali. W 2012 r. gwiazdorska para się rozstała.

- To, co wpłynęło na rozwód, to niewątpliwie scjentologia. Katie Holmes lata po rozstaniu wspomniała, że (...) kiedy rodziła swoją córeczkę, scjentolodzy zabronili jej krzyczeć, dawać sygnały, że ją to po prostu boli. Ona przyznała, że bycie częścią tejże sekty, nie było dla niej dobre. Choć wiedziała o tym od początku, to po prostu miłość, jak to zazwyczaj bywa, przysłoniła jej oczy. Ciekawostką jest, że mieli podpisaną intercyzę. Od strony prawnej zajmował się tym ojciec Katie Holmes, który jest prawnikiem. Tom Cruise miał zapłacić 27 mln dolarów swojej żonie, kiedy się rozwodzili, a w intercyzie był zapis, że za każdą zdradę kolejne 5 mln dolarów. To niesamowite, że można wyliczyć cenę za zdradę - podkreśliła Sandra.

Ostatnią parą w zestawieniu byli Brad Pitt i Angelina Jolie. - To też głośny rozwód świata Hollywood. Zaczęło się pięknie od "Pana i Pani Smith", a skończyło się na tym, że Angelina oskarżyła Brada o przemoc względem ich najstarszego syna - dodała Hajduk-Popińska. Para rozwiodła się w kwietniu 2019 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości