Katie Holmes

  Katie Holmes

  Podobno Katie Holmes spotyka się z aktorem Jamiem Foxxem. Jakie inne plotki dotyczące aktorki pojawiły się w mediach? Co wiadomo o życiu prywatnym jej nowego partnera? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską.

  Na ekrany kin wchodzi właśnie film "Dawca pamięci", w którym - obok Jeffa Bridgesa i Meryl Streep - zagrała Katie Holmes. Z aktorką spotkała się nasza dziennikarka Ania Wendzikowska. Jak Katie Holmes wytłumaczyłaby znaczenie słowa "miłość" komuś, kto nie zna tego słowa? Zobaczcie, co powiedzieli Ani: Brenton Thwaites i Katie Holmes. Wybierzecie się na ten film do kina?

  Jeff Bridges, Meryl Streep, Alexander Skarsgård i Katie Holmes - to odtwórcy głównych ról w filmie "Dawca pamięci". Nasza dziennikarka spotkała się Katie Holmes, by porozmawiać o tym filmie i pracy na planie. Cały wywiad zobaczycie w Dzień Dobry Wakacje w najbliższą sobotę. Bądźcie z nami od 8:30!

  Spędź sobotę z Dzień Dobry Wakacje! A w programie... wyjątkowy Mecwaldowski jako Nieszczególny Wieńczysław. Specjalnie dla dzieci aktor wcielił się w rolę czarnego charakteru. Następnie: Katie Holmes szczerze o swoim życiu. Oprócz tego: ciekawa receptura, czyli siatkarz z byłą tyczkarką - w naszej kuchni Zbigniew Bartman z narzeczoną Asią. A na koniec: prawdziwe piękno według Anny Lewandowskiej. Bądźcie z nami jutro od 8:30!

  Pierwszą sławną dziewczynką, która pokazała się publicznie w bucikach na wysokich obcasach była córeczka Katie Holmes i Toma Cruise'a - Suri. W Polsce też mamy taką małą modnisię. Kto nią jest? Co Agata Rubik i Edyta Pazura mówią o stylu swoich córeczek?

  Brian Poniatowski, zwycięzca 7. edycji "You Can Dance", wyjechał do Los Angeles. Tam czekało na niego miejsce w najlepszej szkole tańca w Hollywood - International Dance Academy, w której trenuje m.in. Justin Bieber, Britney Spears, Katie Holmes, Natalie Portman, Pussycat Dolls czy Lady Gaga! Nam udało się sprawdzić, jak radzi sobie w hollywoodzkim świecie.