Gwiazdy

Monika Mrozowska ma za sobą ciężki poranek. Jej synek "olał temat przewijania"

Gwiazdy

Tomasz Ubranek/East News

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Jej najmłodszy syn Lucjan ma dopiero dwa miesiące. Ja wygląda życie z maluchem? Aktorka nie owija w bawełnę. Całą prawdę opisała na Instagramie.

Na początku tego roku Monika Mrozowska po raz czwarty została mamą. Mały Lucjan dołączył do brata Józefa i sióstr, Karoliny i Jagody. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie pokazuje swoją codzienność. Odkąd na świecie pojawił się jej drugi syn, jest bardzo intensywnie. Najnowszy post Mrozowskiej dobrze zrozumieją wszyscy rodzice.

Monika Mrozowska opisała swój trudny poranek z synem

Monika Mrozowska nie ukrywa, że wychowywanie czwórki dzieci to ciężka praca. W swoich instagramowych wpisach aktorka pokazuje macierzyństwo takim, jakie jest - bez filtrów. Ostatnio opisała swój niełatwy poranek. Zrobiła to jednak w zabawny sposób i przyjęła perspektywę syna, Lucjana.

Jak czytamy, chłopiec dwa razy zwymiotował na nową koszulę nocną mamy. To był jednak dopiero początek "atrakcji".

Potem zorientowałem się, że wczoraj skończyły jej się mokre chusteczki. Dlatego to, co nie poszło mi górą, spuściłem z impetem w dół. (...) Gdy mnie przewijała, wycierając tę musztardę... ręcznikami papierowymi (Słodowy normalnie), wziąłem ją z zaskoczenia, podniosłem maszt... i olałem temat przewijania ciepłym moczem

Mrozowska dołączyła do wpisu zdjęcie, na którym wygląda na bardzo zmęczoną.

Monika Mrozowska zachęciła rodziców do wyznań

Szczery i przejaskrawiony post przypadł do gustu internautom. Inni rodzice z miejsca zaczęli dzielić się w sieci swoimi podobnymi przygodami.

- Ja wczoraj oberwałem całą porcją w sam czubek głowy, aż w uszy było mi ciepło - napisał jeden z ojców.

- Kiedyś założyłam też taką ładną koszulkę... Syn z przewijaka przypuścił atak sarepską, cała koszulka, przewijak podłoga... - dodała od siebie jedna z obserwatorek Mrozowskiej.

Mrozowska sama mówi, że bycie mamą czwórki dzieci to "jazda bez trzymanki". Nie zmieniłaby tego jednak za żaden skarby świata.

Zobacz wideo: Monika Mrozowska o macierzyństwie:

Zobacz też:

Gosia Ohme dziękuje swojemu "R": "Miłość to przede wszystkim Bycie. Na przekór i wbrew i pomimo"

Polki coraz później decydują się na macierzyństwo. Jak wypadamy na tle Europy?

Nie ma pandemicznego baby boom. "Wiele potencjalnych matek nie chce decydować się teraz na poród"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości