Monika Mrozowska zachwyca świeżym wyglądem. Fani: "Daj receptę na młodość, Monia"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Plejada.pl
Monika Mrozowska

Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci i wraz z ich ojcami tworzy patchworkową rodzinę. W najnowszym poście na Instagramie aktorka pochwaliła się fotografią ze wszystkimi pociechami. Przy okazji wyznała też, jaki jest jej sposób na młody i promienny wygląd.

Monika Mrozowska na wakacjach z dziećmi

Monika Mrozowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka dzieli się tam z fanami ważnymi chwilami z życia, sukcesami zawodowymi, czy przemyśleniami dotyczącymi codzienności. Gwiazda chętnie pokazuje również swoje dzieci, zawsze podkreślając, jak bardzo jest z nich dumna. Na Instagramie obserwuje ją 175 tysięcy osób.

Dzieci

Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

W jednym z najnowszych postów Monika pochwaliła się wspólnym zdjęciem z czwórką pociech. Najstarszym dzieckiem aktorki jest 19-letnia Karolina, a jej młodsza córka Jagoda ma 12 lat. Gwiazda jest także mamą dwóch chłopców: 8-letniego Józefa i rocznego Lucjana.

Monika Mrozowska odpoczywa z czwórką dzieci

Aktorka dzieli się opieką z ojcami pociech, przez co zaplanowanie wspólnych wakacji wymaga od niej odpowiedniej organizacji. - Dziś znowu w pełnym komplecie. Z moimi najlepszymi z najlepszych. Jutro czeka nas logistyczny armagedon - napisała pod zdjęciem.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Niektórzy z nich stwierdzili, że Monika wygląda jak ich siostra, a nie mama. "Piękne zdjęcie", "Fajna rodzinka", "Ale miło się na was patrzy" - czytamy. Jedna z obserwatorek zapytała gwiazdę, jaki jest jej sposób na młody wygląd. "Daj receptę na młodość, Monia" - poprosiła.

- Wewnętrzny optymizm, mimo burz dookoła , dobre jedzenie , joga i przyjaciele - wyznała 42-latka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości