Gwiazdy

Katarzyna Żak w stroju kąpielowym wypoczywa u boku męża. Internautka: "Jak możesz tak wyglądać?"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Facebook
Katarzyna Żak

Katarzyna i Cezary Żakowie wybrali się na zagraniczne wakacje. Gwiazdorska para uwieczniła swój odpoczynek za pomocą serii zdjęć wykonanych na pokładzie dryfującej po morzu łodzi motorowej. Szczególną uwagę zwróciła wyeksponowana w stroju kąpielowym figura aktorki. - Wow, nogi do nieba - komentują fani.

Katarzyna Żak na wakacjach z mężem

Katarzyna i Cezary Żakowie to jedno z najtrwalszych małżeństw polskiego show-biznesu. Swoją miłość pielęgnują od czterech dekad. Zdążyli w tym czasie wychować dwie dorosłe już córki - Zuzannę oraz Aleksandrę.

Wszelkie pojawiające się w mediach plotki o ich rzekomym kryzysie w związku dementują ze sporym dystansem. - To jest dobry temat. Teraz już mi to lata. Już od lat tak piszą. Jak moje dzieci były młodsze, to czytały, że się rozwodzimy i mojej mamie było przykro - wspominał niegdyś aktor w wywiadzie dla Radia ZET.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Jednym z dowodów na to, że popularna gwiazdorska para nie myśli o rozstaniu, jest relacja z tegorocznych wspólnie spędzonych wakacji. Katarzyna i Cezary Żakowie wybrali się razem na zagraniczny urlop, a na facebookowym profilu aktorki pojawiło się kilka słonecznych kadrów znad ciepłego morza, na których widać, jak małżonkowie wypoczywają na pokładzie łodzi motorowej oraz pluskają się w wodzie. Katarzyna Żak przykuła wzrok fanów fotografiami w biało-czarnym stroju kąpielowym na jedno ramię.

Katarzyna Żak w stroju kąpielowym - reakcje internautów

Użytkownicy Facebooka nie przeszli obojętnie obok wakacyjnych zdjęć aktorskiej pary, do których Katarzyna Żak pozuje w stylowym kostiumie kąpielowym. W komentarzach posypało się wiele słów zachwytu nad formą aktorki. Choć mówienie o wieku kobiet jest nieeleganckie, trudno nie wspomnieć, że żona Cezarego Żaka ma 58 lat, co tym bardziej utwierdziło fanów w przekonaniu, że jej zaangażowanie w pracę nad figurą jest godne podziwu.

- Jak możesz tak wyglądać? (...) Wow, nogi do nieba.

- Pani strój i figurka - pierwsza klasa. (...) Wspaniała kobieta, jak zawsze elegancka. (...) Co za figura! Takie dbanie o formę to coś pięknego! - czytamy pod fotografiami gwiazdy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Facebook

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości