Gwiazdy

22 miesiące temu stracili dziecko. Dziś znów mają szansę zostać rodzicami

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Chrissy Teigen i John Legend

Chrissy Teigen i John Legend spodziewają się narodzin "tęczowego dziecka". Niemalże dwa lata temu modelka i muzyk musieli zmierzyć się z bolesną stratą, a zdjęcia zrozpaczonej matki tulącej swoje zmarłe dziecko obiegły cały świat. Teraz los zdaje się uśmiechać do gwiazdorskiej pary.

Chrissy Teigen jest w ciąży

36-letnia Chrissy Teigen pochwaliła się ciążowymi krągłościami na swoim instagramowym profilu. Czwarta ciąża modelki jest wynikiem procedury in vitro. Na zdjęciu, które opublikowała, można zobaczyć siniec po zastrzykach hormonalnych.

- Oględnie mówiąc, ostatnie dwa lata, pełne były rozmytych emocji - napisała modelka. - Ale radość ponownie napełniła nasz dom i serca. 1 miliard strzałów później (ostatnio w nogę, jak widać) znów czekamy na dziecko. Po każdej wizycie mówiłem do siebie: "OK, jeśli dzisiaj jest zdrowe, ogłoszę to", ale potem wzdychałam z ulgą, słysząc bicie serca i stwierdzałam, że wciąż jestem zbyt zdenerwowana. Nie sądzę, że kiedykolwiek wyjdę z wizyty z większym podekscytowaniem niż nerwami, ale jak dotąd wszystko jest idealne i piękne, a ja czuję się szczęśliwa pełna nadziei. OK, uff, bardzo trudno było to utrzymać przez tak długi czas - dodała.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Teigen i Legend są rodzicami 6-letniej córki Luny Simone i 4-letniego syna Milesa Theodore’a.

Chrissy Teigen - poronienie

Poprzednia ciąża modelki zakończyła się poronieniem, o którym popularne małżeństwo zdecydowało się otwarcie opowiedzieć. Media na całym świecie obiegły czarno-białe zdjęcia pełne bólu po utracie wyczekiwanego dziecka.

Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym jedynie się słyszy, ból, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i dostarczyć dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo licznych transfuzji krwi. To po prostu nie wystarczyło

Wkrótce w życiu Chrissy i Johna pojawi się tęczowe dziecko. W ten sposób określane są maluchy, które przychodzą na świat po tym, jak ich rodzice musieli zmierzyć się ze stratą ciąży lub śmiercią niemowlaka oraz martwym porodem. Tęcza ma symbolizować nadzieję na macierzyństwo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Axelle / Bauer-Griffin / Getty Images

Pozostałe wiadomości