Łzy na planie Milionerów: "Były autentyczne, zaskoczyły nas wszystkich"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
Uczestnicy “Azji Express” w “Milionerach”
Uczestnicy “Azji Express” w “Milionerach” Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W odcinku specjalnym "Milionerów" wystąpią uczestnicy programu "Azja Express". O zawrotną kwotę miliona złotych na rzecz Fundacji TVN zawalczą: Paulina Krupińska, Wojtek Łozowski, Daria Ładocha i Krystian Pesta. Gwiazdy zdradziły reporterce Dzień Dobry TVN - Aleksandrze Rogowskiej-Lichnerowicz kulisy emocjonującego teleturnieju.

Gwiazdy Azja Express w "Milionerach"

Wielki finał programu "Azja Express" zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu uczestnicy wymagającego show wystąpili w specjalnym odcinku "Milionerów", by sprawdzić swoją wiedzę i zawalczyć o główną nagrodę. Pieniądze zebrane przez Paulinę Krupińską, Darię Ładochę, Krystiana Pestę i Wojtka Łozowskiego zostaną przekazane na rzecz Fundacji TVN.

- My naprawdę nie znamy pytań, nikt nie chce odpadać na niskich kwotach i chce wygrać, jak najwięcej dla fundacji. Nie gramy tutaj dla siebie - powiedziała Paulina Krupińska.

Łzy na planie "Milionerów"

W parze z Krystianem Pestą w "Milionerach" wystąpiła Daria Ładocha, która nie mogła powstrzymać emocji podczas rozgrywki. Jak oboje stwierdzili podczas wywiadu - byli dla siebie ogromnym wsparciem, tak samo jak podczas podróży przez Gruzję oraz Turcję w "Azji Express". O emocje na planie programu zapytany został również Hubert Urbański.

- Jest to zupełnie inny odcinek, chociaż gra ta sama i zasady te same. Były łzy, a łzy się nieczęsto trafiają w tym programie, a dziś to były autentyczne łzy, które zaskoczyły nas wszystkich - stwierdził gospodarz Milionerów.

Odcinek specjalny "Milionerów" 24 maja o 20:55 w stacji TVN i na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Pozostałe wiadomości