Gwiazdy

Miley Cyrus i Dua Lipa nagrały wspólny singiel. Czy gorący teledysk do "Prisoner" stanie się kolejnym hitem?

Gwiazdy

Miley Cyrus

Miley Cyrus i Dua Lipa przedstawiły wspólny singiel "Prisoner". Utwór jest zapowiedzią najnowszego albumu Miley, który ukaże się 27 listopada. Już teraz w sieci fani mogą podziwiać odważny teledysk wokalistek. Zobacz, jak prezentują się gwiazdy.

Miley Cyrus i Dua Lipa – "Prisoner"

Niebawem Miley Cyrus zaprezentuje fanom nową płytę "Plastic Hearts". Premiera krążka zaplanowana została na 27 listopada, natomiast już teraz artystka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Amerykańska piosenkarka podzieliła się jednym z utworów. Jak się okazuje, do współpracy przy singlu "Prisoner" zaprosiła Duę Lipę. Do sieci właśnie trafił wspólny singiel gwiazd światowej sceny muzycznej. Co więcej, do utworu nagrano gorący klip.

Zarówno w piosence, jak i teledysku czuć wyraźny klimat lat 80. Brzmienia utrzymane w dyskotekowym klimacie wraz z nietypowymi kadrami tworzą spójną całość. Na klipie nie zabrakło gorących scen, kamera zarejestrowała m.in. zbliżenia pomiędzy Miley Cyrus i Dua Lipą. Za reżyserię odpowiedzialna była fotograf Alana O'Herlihy.

YouTube

Miley Cyrus - nowa płyta "Plastic Hearts"

Miley Cyrus uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Jakie niespodzianki przygotowała wraz z wydaniem nowej płyty "Plastic Hearts"? Już teraz wiadomo, że album będzie się składać z dwunastu utworów nawiązujących klimatem do popu, rocka, disco i synth-popu. Nie zabraknie także duetów. Oprócz głosu wokalistki usłyszymy także gości specjalnych, wśród nich znaleźli się Dua Lipa, Billy Idol i Joan Jett.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Maciej Dowbor pokazał brata. "Całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA"

Zosia Zborowska zaskoczyła fanów nową fryzurą. Aktorka nie jest już blondynką

Ile zarabia Rita Ora? Majątek młodej wokalistki przyprawia o zawrót głowy

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości