Gwiazdy

Maciej Dowbor pokazał brata. "Całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA"

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Gwiazdy

Maciej Dowbor pokazał brata. "Całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA"

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor pokazał młodszego brata. Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych rodzinną fotografię i na moment wrócił do czasów dzieciństwa. Czy panowie są do siebie podobni?

Maciej Dowbor - rodzina

Maciej Dowbor od kilku lat jest w szczęśliwym związku z aktorką Joanną Koroniewską. Małżeństwo doczekało się także dzieci. Energią i niezwykłym poczuciem humoru para dzieli się z fanami w mediach społecznościowych, a także na YouTube, gdzie prowadzą kanał "Dowbory Be Happy". Choć Maciej i Joanna regularnie udostępniają nowe materiały wideo, w których pokazują wybrane kulisy życia prywatnego, do tej pory nie mówili głośno o swojej rodzinie.

Kilka lat temu Maciej w jednym z wywiadów przyznał, że gdy miał 3 lata rozpadło się małżeństwo jego rodziców. Chłopiec pięć lat później wyprowadził się wraz z ojcem do Niemiec.

Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało. Ale nie nudziłem się, bo tata ułożył sobie życie, pojawiło się na świecie dwóch moich braci i siostra

-  opowiadał w rozmowie z "Twoim Stylem".

W 1999 roku, gdy Maciej miał już 19 lat, na świat przyszła jego przyrodnia siostra Marysia. Od strony taty doczekał się natomiast trójki rodzeństwa. Na Instagramie dziennikarz po raz pierwszy pochwalił się zdjęciem z jednym ze swoich braci.

Maciej Dowbor pokazał zdjęcie z bratem

Maciej Dowobr podzielił się z obserwatorami prywatnym, rodzinnym zdjęciem. Prezenter podczas wyjazdu do Torunia odwiedził młodszego brata Pawła. Wydarzenie uwiecznił na fotografii, którą następnie opublikował na Instagramie. Nowy post opatrzył opisem:

W odwiedzinach u młodszego braciszka. Czy jesteśmy do siebie podobni?! Sam nie wiem. Pomyśleć, że całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA 

- skomentował zdjęcie Maciej Dowbor.

Nie wszyscy wiedzieli, że Maciej ma brata. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wyrażali swoje zdziwienie. Czy bracia są do siebie podobni? Naszym zdaniem panowie są zupełnie inni, jednak wśród obserwatorów znaleźli się tacy, którzy dostrzegli niewielkie podobieństwa.

To Ty masz brata? Ale widzę podobieństwo!!! Obu Wam dobrze z oczu patrzy
Brat!?! Może troszeczkę podobni…

- czytamy w komentarzach. 

Joanna Koroniewska o popularności "Domówki u Dowborów". Zobacz wideo.

Zobacz także:

Ile zarabia Rita Ora? Majątek młodej wokalistki przyprawia o zawrót głowy

Beata Kozidrak w nietypowym duecie. Z kim zaśpiewała gwiazda?

Finał Hotelu Paradise 2. „Tu nie zawsze wygrywa miłość”

Co sądzisz o tym artykule?
77
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0