Gwiazdy

Finał Hotelu Paradise 2. „Tu nie zawsze wygrywa miłość”

Hotel Paradise

Gwiazdy

Finał Hotelu Paradise 2. „Tu nie zawsze wygrywa miłość”

Hotel Paradise

Hotel Paradise. Przed finalistami programu poważne dylematy: zgarnąć pieniądze dla siebie czy być lojalnym i podzielić się wygraną z partnerem, z którym doszli do samego końca. O zwycięstwo walczą Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz. Jesteście ciekawi, kto wygra?

Druga edycja programu "Hotel Paradise" dostarczyła widzom wielu emocji. Nie zabrakło nagłych zwrotów akcji i zaskakujących zmian partnerów. Niejednokrotnie uczestnikom puszczały nerwy, a wypowiedzianych słów nie dało się cofnąć. Przed nami finałowe starcie, w którym o zwycięstwo walczą dwie pary: Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz.

Hotel Paradise. Para Ata i Artur

Na stronie internetowej Hotelu Paradise możemy zobaczyć przedpremierowe fragmenty finałowego odcinka. Dzięki temu już teraz wiemy, że podczas ostatniej kolacji między Atą i Arturem dojdzie dwuznacznej wymiany zdań. Ata zapyta swojego partnera, czy się jej nie obawia, że jeśli znajdą się na ścieżce lojalności, to ona rzuci kulą.

Wtedy pokażę siebie 

- odpowiada Artur.

Ata i Artur to bardzo barwna para. Czy to tylko próba sił czy prawdziwe ostrzeżenia? A może nerwy związane z końcem programu?

Ata i Artur przed finałem:

Hotel Paradise. Para Sonia i Łukasz

Sonia uważa, że jeśli Ata i Artur znajdą się na ścieżce lojalności, przejdą ja razem.

A co z nią i jej partnerem Łukaszem?

Tutaj niekoniecznie wygrywa miłość, ale też cwaność, chytrość i umiejętność wtapiania się w otoczenie jak kameleon 

– uważa Łukasz.

Jestem w finale, nie wiem jak to się stało. Ślizgałam się strasznie, ale też zrobiłam trochę zamieszania. Jednak coś się działo

 – dodaje Sonia.

Finał Hotelu Paradise - gdzie oglądać?

Dwie pary mają szansę, by stanąć na ścieżce lojalności. Co planują Ata, Sonia, Łukasz i Artur? Każde z nich rozpatruje różne scenariusze. Zgarnąć pieniądze dla siebie czy być lojalnym i podzielić się wygraną z partnerem, z którym doszli do samego końca? Kto będzie chciał poćwiczyć rzucanie kulą? 

Wieczorne wspólne rozmowy są niczym badanie przeciwnika, a potem musi nastać cisza, bo nie można konsultować już wzajemnie swoich decyzji. Ile o sobie wiedzą uczestnicy Hotelu Paradise? Na ile się sprawdzili? Czy mogą sobie ufać?  Która z par wygra i stanie na ścieżce lojalności? Oglądajcie finał programu o godz. 20:30 na antenie TVN7.

Co sądzisz o tym artykule?
2
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0