Gwiazdy

Mikołaj Roznerski odwołał ślub z Adrianą Kalską. Wiemy, dlaczego podjął taką decyzję

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski już za kilka miesięcy mieli zostać małżeństwem. Bajkowy ślub miał odbyć się w tegoroczne wakacje we Włoszech. Niestety panująca pandemia pokrzyżowała plany pary, a aktor ogłosił, że ceremonia została odwołana.

Związek Kalskiej i Roznerskiego

Adriana i Mikołaj poznali się pięć lat temu na planie serialu. Nie sądzili jednak, że połączy ich takie uczucie. Od trzech lat tworzą szczęśliwą i zgodną parę. Pod koniec października 2019 roku aktor podjął decyzję, aby oświadczyć się swojej wybrance. Wszystko stało się podczas urlopu w magicznej Wenecji. Stamtąd wrócili już jako narzeczeni.

Mikołaj Roznerski odwołał ślub

Jak poinformował tygodnik "Świat & ludzie", para planowała pobrać się w miejscu, w którym Adriana odpowiedziała "tak" na oświadczyny Mikołaja. Ceremonia miała się odbyć we Włoszech, jednak wszystkie plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Z tego względu zakochani chcieli zorganizować uroczystość w Polsce. Niestety i z tego pomysłu musieli zrezygnować.

Mikołaj postanowił przełożyć ślub na przyszły rok, aby wszystko odbyło się według ich wspólnego planu.

Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok

- powiedziała znajoma pary na łamach "Faktu".

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości