Gwiazdy

Michał Żebrowski rapuje piosenkę Kizo. Fani oszaleli. "Popłakałam się ze śmiechu"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Michał Żebrowski na lanie programu Dzień Dobry TVN.

Michał Żebrowski zaprezentował światu swój nieznany dotąd talent. O tym, że aktor śpiewa, wiadomo było od lat - nagrał nawet dwie płyty. Utwór, który zaprezentował na najnowszym nagraniu ma jednak niewiele wspólnego z poezją śpiewaną, którą do tej pory parał się filmowy pan Tadeusz.

Michał Żebrowski rapuje

Do tej pory z dystansu i poczucia humoru słynęła Aleksandra Żebrowska. Wszystko jednak wskazuje na to, że jej sławny mąż nie chce pozostawać w tyle. Na jego instagramowym profilu pojawiło się nagranie rapowego wykonania, które zostało uchwycone w charateryzatorni.

Na filmie widać pracowników planu, a z głośników rozlega się piosenka "Disney" rapera Kizo. Do wokalnych popisów zachęca Michała Żebrowskiego nagrywający film Mateusz Damięcki.

Nie mam zamiaru się smucić tylko zatracić w tym co najlepsze Chcą się kłócić chcą nas zdusić jakby to było konieczne Ona mi ufa daje mi rękę wszystko zamieniam w bajeczne Niech trwa jeszcze hotelowa doba w apartamencie Nie mam zamiaru się smucić tylko zatracić w tym co najlepsze Chcą się kłócić chcą nas zdusić jakby to było konieczne Ona mi ufa daje mi rękę wszystko zamieniam w bajeczne Niech trwa jeszcze hotelowa doba w apartamencie

Fani nie ukrywali zachwytu nad wykonaniem aktora, zgodnie podkreślając, że jego występ zdecydowanie poprawił im humor. "Popłakałam się ze śmiechu", "Boskie", "Mistrz", "Zrobił mi dzień" - komentowali obserwatorzy Michała Żebrowskiego pod postem.

Kim jest Kizo

Kizo jest pochodzącym z Gdańska raperem. Tak naprawdę nazywa się Patryk Woziński i jest obecny na polskiej scenie muzycznej od 2009 roku. Oficjalny debiut zaliczył w 2018, kiedy zosał wydany jego debiutancki album "Ortalion". Raper pisze własne teksty, a także współtworzy zespół Chillwagon. Współpracował z takimi artystami jak Tymek, Wac Toja, Young Igi, Malik Montana czy nawet Margaret. W 2019 spróbował swoich sił w FAME MMA, jednak poległ w pierwszej walce.

Piosenka, której wykonania podjął się Michał Żebrowski, to wydany latem 2021 roku singiel, który z miejsca stał się hymnem wakacji. W samym serwisie YouTube - od czerwca - utwór został odtworzony ponad 50 tys. razy.

Zobacz wideo: Co nowego w świecie gwiazd?

Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Mateusz Hładki przedstawił najnowsze doniesienia ze świata gwiazd. Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa / East News

Pozostałe wiadomości