Jak wygląda matka w bikini, kiedy krzyczy na dzieci, by przestały się kłócić? Zdjęcie Oli Żebrowskiej podbija sieć

Aleksandra Żebrowska
Bartosz Krupa/EastNews
Tylko ktoś z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie może pozwolić sobie na takie zdjęcia i komentarze, jak matka trzech synów i żona Michała Żebrowskiego. Aleksandra Żebrowska wie, że nikt nie jest idealny, wykorzystała więc zabawny opis, by pokazać, jak ludzkie ciało może zmieniać się w kilka chwil.

Aleksandra Żebrowska staje się wzorem do naśladowania dla polskich matek. To jedna z nielicznych znanych osób, która traktuje macierzyństwo w sposób szczery i nie nagina rzeczywistości na potrzeby mediów społecznościowych. To ona przekonuje tysiące Polek, że kobieta po porodzie ma prawo czuć się zmęczona, osamotniona, zła, sfrustrowana, że dzieci nie zawsze grzecznie śpią, jedzą i bawią się cichutko w domu.

Aleksandra Żebrowska o dzieciach

Jako matka trzech chłopców doskonale wie, jakie są blaski i cienie macierzyństwa, więc śmiało może dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi rodzicami. A że robi to w sposób pomysłowy i najczęściej żartobliwy, kradnie serca wielu mam, które dzięki niej mają okazję pośmiać się i podyskutować.

Tym razem tematem wpisu są kłócące się dzieci i reakcje matki na głośne krzyki, choć niewątpliwie wiele osób może mieć co do tego wątpliwości, patrząc na zgrabne pośladki Oli. Bo to właśnie tylną częścią ciała postanowiła zobrazować problem frustracji wobec dzieci, które dokazują w domu. Ciało idealnie ustawione do zdjęcia vs ciało spinającej się w nerwach matki, która zapewne po raz kolejny próbuje ustawić do pionu wariujące dzieci.

Kiedy dzieci się bawią vs kiedy krzyczysz, żeby przestały się bić

- napisała na swoim koncie na Instagramie Ola Żebrowska.

Aleksandra Żebrowska fanką ciałopozytywności

Zdjęcia Aleksandry wyraźnie pokazują, że ciało kobiety może zmieniać się w bardzo krótkim czasie. To także łamanie tabu i tłumaczenie, że to, co widzimy często w mediach społecznościowych, jest jedynie ułudą. Dobre oświetlenie, odpowiednio przyjęta poza, a nawet często stosowane przez gwiazdy filtry, mogą zmylić inne kobiety i niepotrzebnie stresować wyimaginowanym kanonem piękna.

Być może żartobliwa forma nie każdemu przypadnie do gustu. Warto jednak pamiętać, że tylko dzięki takim wpisom i postawie znanych osób, dokładamy cegiełkę do promowania ciałopozytywności.

Michał i Aleksandra Żebrowscy są już 12 lat po ślubie i doczekali się trzech synów. Od lat uchodzą także za jedną z najlepiej dobranych par polskiego show-biznesu. Bardzo wspierają się wzajemnie i pomagają zarówno w domu, jak i pracy. Ola, oprócz tego, że udziela się w działalności Teatru 6. piętro, prowadzi własną firmę, produkującą ubrania i akcesoria dla kobiet w ciąży, matek i niemowląt.

Zobacz także:

Ola Żebrowska o ciemnych stronach macierzyństwa. Czy dzieci utrudniają jej prowadzenie biznesu?

Ola Żebrowska pokazała "żeberka". Sukienka spłatała jej figla. "Nie mogę przestać się śmiać"

Lech Wałęsa i Ola Żebrowska u Kuby Wojewódzkiego. "Historyczny odcinek mojego programu"

Obejrzyj również: Ola Żebrowska u Wojewódzkiego

TVN / x-news

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości