Gwiazdy

Od dziecka do dorosłości. Bliscy Marty Wierzbickiej zaskoczyli ją wyjątkowym nagraniem z okazji 30 urodzin

Gwiazdy

Marta Wierzbica szerokiej publiczności znana jest przede wszystkim z serialu "Na Wspólnej". Aktorka zdecydowała się opuścić produkcję i rozpocząć nowy rozdział w życiu. Z okazji 30. urodzin w Dzień Dobry TVN podsumowała swoją dotychczasową przygodę z aktorstwem i opowiedziała o planach na przyszłość.

Życie Marty Wierzbickiej od nastolatki do kobiety

Marta Wierzbicka przygodę z aktorstwem rozpoczęła jako nastolatka. Wygrała wtedy casting do roli Oli w serialu "Na Wspólnej". Na małym ekranie gościła przez 12 lat, tym samym na oczach widzów dorastała i zmieniła się z dziewczynki w piękną kobietę. Jak początkująca aktorka radziła sobie z pracą i nauką? Okazuje się, że w pogodzeniu tych dwóch rzeczy bardzo pomagały jest koleżanki.

- Jej grafik był tak rozłożony, aby mogła się uczyć i jednocześnie być na planie. To, co robiłyśmy czasem na lekcjach, to spałyśmy. Kiedy jedna spała, druga słuchała i mówiła, kiedy jednak trzeba być aktywnym - mówiła w rozmowie z naszym reporterem Aleksandra Rusak, przyjaciółka Marty Wierzbickiej.

- Całe dorastanie i dojrzewanie Marty prywatnie, jako człowieka, szło w parze z jej dorastaniem na planie. Scenarzyści dawali jej fajny materiał - powiedział Grzegorz Gzyl, serialowy tata Marty.

- Marta, będąc dzieckiem, nie będąc aktorką, to dla niej te wyzwania były naprawdę duże. Myślę, że "Na Wspólnej" przeżyła dużo więcej, niż jako Marta - wyznała Lucyna Malec, serialowa mama Marty.

Co jeszcze zdradzili bliscy Marty Wierzbickiej? Okazuje się, że jako dziecko straciła część włosów. Jak do tego doszło? Opowiedziała o tym siostra aktorki. Zobacz materiał wideo, który tak zaskoczył Martę, przez przyjaciół nazywaną "Wierzbą".

Nowy rozdział w życiu Marty Wierzbickiej

Mimo że praca na planie serialu "Na Wspólnej" dała jej ogromną popularność, aktorka zdecydowała się odejść z produkcji. Jak sama mówiła w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem zaczęła uczyć się nowych rzeczy i wyznaczać sobie nowe cele.

- Realizuje się teraz w teatrze i grywam jednocześnie w sześciu tytułach. Bardzo się z tego cieszę, bo to było moje marzenie - mówiła aktorka.

Ale w jej życiu jest miejsce nie tylko na pracę i aktorstwo. Artystka opanowała jazdę na desce snowboardowej, a teraz uczy się grać w golfa. Pomaga także zwierzętom.

- Adoptowałam charta i zdecydowałam się zrobić zbiórkę na rzecz fundacji, która pomaga chartom. Moim małym marzeniem jest aby zebrać 10 tysięcy - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Nowy rozdział w życiu Marty Wierzbickiej

Zobacz także:

Jessica Mercedes nowym wyglądem podbiła media społecznościowe. Jak zrobić fryzurę inspirowaną latami 70.?

Cheerleaderki wspierają WOŚP. "Do wylicytowania jest nie tylko trening, ale też pompony"

Alan Andersz to nie tylko aktor. Jego niecodzienna pasja zaskoczy fanów

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości