Gwiazdy

Marta Wierzbicka ćwiczy jogę. Fanka zwróciła uwagę na drobny szczegół

Gwiazdy

Jakub Kamiński/East News

Marta Wierzbicka podzieliła się z obserwatorami swoim sposobem na poprawienie samopoczucia. Aktorka zdradziła, że to joga wprawia ją w dobry nastrój. Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę na coś innego. O co chodzi?

Marta Wierzbicka ćwiczy jogę

Niektórzy piją kawę, inni jedzą pyszne śniadanie, a jeszcze inni zaczynają dzień od ćwiczeń. Wśród tych ostatnich jest Marta Wierzbicka. Aktorka na swoim Instagramowym profilu opublikowała zdjęcie, które przedstawia jej poranny trening i zdradziła, że to właśnie praktyka jogi pozwala jej z dobrym nastrojem wejść w kolejny dzień.

Poranna praktyka i dzień od razu stał się lepszy, nawet słońce na chwile wyszło ?Macie jakieś sposoby żeby samopoczucie było lepsze ? Ja kombinuje na wszystkie sposoby...

- napisała.

Fani w komentarzach opowiadali co im poprawia samopoczucie. Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę nie na przekaz wiadomości aktorki, a mały szczegół na zdjęciu. - A jak poćwiczysz, to zadbaj o kwiatka, bo aż błaga o litość – skomentowała. Marta Wierzbicka szybko odniosła się do komentarza.

- Kwiatek jest zadbany, tylko choruje – zapewniła.

Marta Wierzbicka i nowy rozdział w życiu

Marta Wierzbicka 30 stycznia skończyła 30 lat. Wejście w nową dekadę życia rozpoczęło nowy etap. Aktorka zdecydowała się odejść z serialu "Na wspólnej". To nie oznacza jednak, że porzuca aktorstwo. - Realizuję się teraz w teatrze i grywam jednocześnie w sześciu tytułach. Bardzo się z tego cieszę, bo to było moje marzenie – mówiła w Dzień Dobry TVN.

W życiu Marty Wierzbickiej jest także miejsce na nowe pasje. Jakie sporty trenuje oprócz jogi? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Britney Spears nagrała filmik, w którym uspokaja fanów: "Wszystko w porządku"

Beata Kozidrak z dumą prezentuje swoją pierwszą książkę. "Czy zaciekawi was moja historia?"

Zaskakująca metamorfoza Anety Kręglickiej. "Takiej mnie nie znacie"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości