Gwiazdy

Marie na scenie Dzień Dobry TVN. Jej występ zaskoczył widzów

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Marie w piosence „Cztery pory roku”
Marie w piosence „Cztery pory roku”Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Marie niedawno wydała EP-kę "CHOC". Co ciekawe, w klipie do jednego z jej singli wystąpił Kuba Grabowski (Quebonafide). Na scenie Dzień Dobry TVN wschodząca gwiazda zaprezentowała swój najnowszy utwór "Cztery pory roku".

Kim jest Marie?

Marie rozpoczęła działalność muzyczną w 2020 roku, wypuszczając pod szyldem thecutestlabel debiutancką, pełną energii EP-kę "Candybar". Kilka miesięcy później zaserwowała fanom o wiele spokojniejszą i delikatną EP-kę "Cafe Mari", z której pochodzi jeden z niekwestionowanych hitów ubiegłorocznych wakacji "Zero Calorie Cookie". Utwór ten odbił się szerokim echem w serwisach społecznościowych, aplikacji TikTok oraz Twichu. Piosenka królowała również na playlistach rozgłośni radiowych.

W lutym bieżącego roku ukazał się debiutancki album Artystki "Babyhands". Album trafił do pierwszej 10-tki Oficjalnej Listy Sprzedaży OLiS.

Marie w piosence "Cztery pory roku"

Marie to powiew świeżości, którego w naszym kraju naprawdę długo nie mieliśmy. Wokalistka otwiera zupełnie nowy rozdział w polskiej muzyce. W swoich piosenkach serwuje słuchaczom słodką delikatność, ale ze szczyptą pikanterii. To wszystko okraszone jest niesamowitą lekkością i autentycznością.

Marie "Cztery pory roku"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości