Gwiazdy

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu. "Nie wstydzę się tego, co przeżywam"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
tvnstyle.pl
Marcin Hakiel i Aleksandra Kwaśniewska

Marcin Hakiel po raz pierwszy opowie o emocjach związanych z jego rozstaniem z Katarzyną Cichopek. Tancerz będzie gościem najnowszego odcinka "Miasta Kobiet". Jak zamierza ułożyć swoje życie?

Marcin Hakiel - pierwszy wywiad po rozstaniu

Kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili w mediach, że ich związek dobiegł końca. Para była małżeństwem przez 14 lat.

W najnowszym odcinku programu "Miasto kobiet" tancerz i choreograf będzie mówił Aleksandrze Kwaśniewskiej o emocjach związanych z rozstaniem. Opowie m.in., co czuje mężczyzna porzucony i w jaki sposób zamierza ułożyć swoje życie na nowo.

- Ja się nie wstydzę tego, co przeżyłem, przeżywam i będę przeżywał. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można "wyłączyć guzik" i przestać myśleć o tej osobie - przyznaje Marcin Hakiel. - W sumie chyba jakaś część mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec mojej partnerki - zapewnia.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wśród gości kolejnego "Miasta kobiet" zobaczymy również Ane Piżl, która od 18 lat działa na rzecz równości. Regularnie udziela się w projektach promujących równość małżeńską, tolerancję oraz widzialność osób LGBT+ w przestrzeni publicznej. Swoje imię zmieniła na Ane, ponieważ według niej orientacja i płeć nie mają żadnego znaczenia.

"Miasto kobiet" - najnowszy odcinek

W "Mieście Kobiet" nie zabraknie też tematów parentingowych. Zobaczymy mamę siedmiorga dzieci, instagramerkę i autorkę poradnika „Jak to ogarnąć?", Agnieszkę Stefaniuk oraz mamę dwójki dzieci, autorkę bloga i książki pt. „Matka siedzi z tyłu”, Joannę Mokosę-Rykalską.

Gościnie opowiedzą o tym, jak nauczyć się odpuszczać oraz co zrobić, żeby w natłoku artykułów, matczynych rozmów i mody na zaangażowane macierzyństwo zadbać o siebie.

"Miasto kobiet" - gdzie i kiedy oglądać

Premiera nowego odcinka: 24 kwietnia, niedziela, godz. 12.30 i 22.15. Wszystkie odcinki dostępne na player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: tvnstyle.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvnstyle.pl

Pozostałe wiadomości