marcin hakiel

  marcin hakiel

  Wakacje lubią spędzać w Polsce. Zawsze podróżują w nocy, kiedy dzieci śpią, bo - zdaniem Marcina Hakiela - spokój dzieci w samochodzie, to też spokój kierowcy. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiedzieli nam o tym, jak bezpiecznie przewozić dzieci i, jak wybrać fotelik dla dziecka do samochodu. Okazuje się, że aż 70 proc. ludzi montuje foteliki nieprawidłowo lub źle je dobiera do samochodu i do dziecka.

  Na naukę tańca nigdy nie jest za późno. O tym, co się dziś tańczy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z tancerzem i założycielem szkoły tańca Marcinem Hakielem. A na naszej scenie wystąpiła grupa taneczna Shadow Mini, finaliści Mistrzostw Polski w hip-hopie. Podoba się Wam ich występ?

  Dobra atmosfera przy wigilijnym stole pryska zazwyczaj wtedy, gdy biesiadnicy zaczynają poruszać tematy "zapalne". Należą do nich zagadnienia związane m.in. z: polityką, religią i pieniędzmi. Robi się nerwowo także wtedy, gdy padają niedyskretne i niewygodne pytania. W Dzień Dobry TVN zastanawialiśmy się, jak uniknąć takiej sytuacji. Naszymi gośćmi byli: dziennikarz Andrzej Sołtysik, aktorka Kasia Cichopek, choreograf Marcin Hakiel, aktorka Ada Fijał, dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, wokalista Andrzej Krzywy i dziennikarz Szymon Hołownia.

  Jak tańczy "samotny wilk polujący na niewinne gąski", a jak ofiara, która gąski raczej nie upoluje? Jak tańczyć, by nie ośmieszyć się na parkiecie? Czy istnieje wzorcowy taniec? Czym jest tzw. fala? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer wybrał się na kurs tańca. Czy doświadczeni instruktorzy nauczyli go tańczyć i podrywać dziewczyny na parkiecie? Zobaczcie!

  Podczas gali Srebrnych Jabłek Agnieszka Jastrzębska spotkała wiele znakomitych par. Była więc okazja, by zapytać ich, jaką mają receptę na udany związek. Czy według nich przeciwieństwa się przyciągają i czy ślub jest potrzebny do szczęścia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN dowiedziała się również, że - by małżeństwo przetrwało - trzeba mieć w domu melisę. Dlaczego i kto to powiedział?