katarzyna cichopek

  katarzyna cichopek

  Wakacje lubią spędzać w Polsce. Zawsze podróżują w nocy, kiedy dzieci śpią, bo - zdaniem Marcina Hakiela - spokój dzieci w samochodzie, to też spokój kierowcy. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiedzieli nam o tym, jak bezpiecznie przewozić dzieci i, jak wybrać fotelik dla dziecka do samochodu. Okazuje się, że aż 70 proc. ludzi montuje foteliki nieprawidłowo lub źle je dobiera do samochodu i do dziecka.

  W niektórych zawodach wysokie osoby mają większą szansę na odniesienie sukcesu. Czy w przypadku gości Dzień Dobry TVN: aktorki Katarzyny Cichopek oraz choreografa i tancerza Michała Piróga ich niski wzrost bywał przeszkodą w robieniu kariery? Jak często Kasia Cichopek ratuje się obcasami? Czy na planach musi korzystać z poduszek i podestów, które ją podwyższają? Czy czują się nieswojo, kiedy stają przy osobie tak wysokiej jak Marcin Prokop?

  Aktorka Katarzyna Cichopek była Waszym gościem na czacie w Dzień Dobry TVN. O co pytaliście ją najczęściej? Kto jest dla niej najważniejszy? Nad czym teraz pracuje? Zauważyliście, że Kasia Cichopek zmieniła fryzurę?

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: sponsorowane wesela, czyli nowy pomysł na tani ślub. Następnie tancerz, który podbija nowojorskie sceny - czym Łukasza Ziębę zaskoczyła Kinga Rusin? A także niebezpieczna odra w Niemczech - czy fala zachorowań dotrze do Polski? A na naszym czacie Katarzyna Cichopek! Oglądajcie nas jutro punktualnie o 8:00!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zabrała nas na Galę Fundacji Dziecięca Fantazja. Tam spotkała Katarzynę Cichopek, Ilonę Felicjańską, Joannę Jabłczyńską, Mikołaja Roznerskiego i Macieja Jachowskiego. Czym zajmuje się fundacja? O czym marzyły gwiazdy?

  Gwiazdy coraz częściej pracują i są obecne w przestrzeni medialnej do końca dni ciąży. Bo przecież ciąża to nie choroba. Jak Katarzyna Cichopek reaguje na oskarżenia, że lansuje się na ciąży? O tym opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Piotrem Adamczykiem o tym, co ostatnio udało mu się samemu ugotować? Agnieszka spotkała się także z Katarzyną Cichopek, by porozmawiać o jej nowej pasji - projektowaniu ubrań. Dowiecie się także, co wydarzy się w małżeństwie Adama Gajewskiego, bohatera serialu „Lekarze”.

  Czy to prawda, że nie układa jej się z Marcinem Hakielem? Czy Cichopek i Hakiel mają problemy finansowe? Czy będzie rozwód? Co powiedziała na ten temat Agnieszce Jastrzębskiej Kasia Cichopek, a co Anna Mucha, gdy dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała ją o zaręczyny z Marcelem Sorą? Jaki pierścionek nosi na palcu? Z kim ścigają się gwiazdy? Jakim kierowcą jest Tomasz Majewski, a ile punktów karnych ma na swoim koncie Natalia Lesz?

  Czy gwiazdy przejmują się krytyką ich stylu i tym, co gazety piszą na temat ich wyglądu? Czym stresuje się Aleksandra Kwaśniewska? Dlaczego, jak mówi, "ma obawę" w kwestii majtek? Agnieszka Jastrzębska zapytała o to także: Kasię Cichopek, Dorotę Gardias, Justynę Steczkowską, Magdalenę Frąckowiak i Małgorzatę Kożuchowską. Która gwiazda powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN: "Nie przyszłam na świat po to, by cieszyć ludzi urodą... Proszę Państwa, wyluzujcie się w tym temacie"?

  Katarzyna Cichopek wydaje kolejną książkę. Dziennikarce portalu tvn.pl zdradziła, że to będzie kolejna książka o macierzyństwie. Nie chciała jednak podać żadnych szczegółów. Agnieszka Jastrzębska rozmawiała m.in. z Natalią Kukulską, Joanną Jabłczyńską, Darią Widawską i Martą Grycan o trudnych momentach w ich karierach. Czy to prawda, że Jan Kliment stracił głowę dla Ady Fijał?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na imprezie, na którą zaproszono najpiękniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu. Przybyłe na galę gwiazdy zapytała o to, czy przejmują się tym, co nich piszą gazety. Co powiedzieli jej: Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Anna Maria Jopek, Michał Żebrowski, Maryla Rodowicz? Co o plotkach na swój temat myśli Doda, Katarzyna Cichopek i Małgorzata Socha? Która gwiazda powiedziała nam, że "nie jest w ciąży i jest jej z tym dobrze"?