Gwiazdy

Małgorzata Socha na romantycznej randce. Fani: "Piękna para"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Małgorzata Socha pochwaliła się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem z mężem. Aktorka dodała, że wraz z ukochanym wybrała się w Hiszpanii na romantyczną randkę o zachodzie słońca.

Małgorzata Socha – randka z mężem

Chodzenie na randki to jeden z najpiękniejszych etapów każdego związku. Nikt nie powiedział, że moment ten musi się kiedyś skończyć. Wspólne wyjścia z drugą połówką warto celebrować, nawet będą w długoletnim małżeństwie. Nie tylko pozwalają na chwile relaksu, ale także są świetnym sposobem na wzmocnienie więzi.

Niedawno w mediach społecznościowych randką z mężem pochwaliła się Małgorzata Socha. Aktorka, która obecnie przebywa w Hiszpanii wraz z ukochanym, wybrała się w sobotni wieczór na spacer o zachodzie słońca. W sieci opublikowała wspólne zdjęcie, a także pokusiła się o krótki komentarz.

 Sobotni wieczór. Zachodzące słońce. Randka z mężem. Czego więcej?  

Zdjęcie aktorki bardzo szybko dostrzegli fani. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których to internauci zachwycali się pięknym zdjęciem zakochanych.

 - "Piękna para", "Miłości życzę", "Bawcie się dobrze" - czytamy.

Małgorzata Socha – szczęśliwe małżeństwo i życie rodzinne

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski od 2008 roku tworzą zgodne małżeństwo. Ich znajomość trwa jednak znacznie dłużej, bo ponad 26 lat. Jak się okazuje, partnerzy poznali się w 1996 roku na plaży w Darłówku. Gosia miała wówczas 16 lat, jej przyszły mąż 19 lat. Wakacyjna miłość, była miłością, która przetrwała rozłąkę. Po 12 latach znajomości zakochani powiedzieli sobie „tak”. Para doczekała się także trójki dzieci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości