Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan spaceruje po dżungli. "Konkurs na najbardziej absurdalne ubranie wygrany"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem i trójką synów wybrała się na zasłużone wakacje do Meksyku. Po intensywnym czasie pracy w Polsce, gdzie nagrywała program "Rozenek cudnie chudnie", wypuściła na rynek swoją modową markę, a także angażowała się w reklamowe projekty, wreszcie znalazła czas na chwilę wytchnienia. Zdjęciami z wakacji dzieli się na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w dżungli

Małgorzata od ponad tygodnia jest na urlopie w Meksyku. Na swoim profilu na Instagramie codziennie relacjonuje, jak spędza czas z rodziną, a także pokazuje piękne tropikalne krajobrazy. Pełne słońce, piaszczyste plaże i dzikość przyrody to idealne warunki, by odpocząć i nabrać sił na kolejne zawodowe wyzwania. Jak przystało na gwiazdę, Rozenek-Majdan nawet na wczasach nie rezygnuje z eleganckich strojów, makijażu i ułożonej fryzury. Jednak Gosia szybko się przekonała, że zwiewna sukienka i klapki to nie jest najlepszy ubiór na spacer po dżungli.

Cała rodzina wybrała się na pieszą przechadzkę. Tam, gdzie zwykle turyści zakładają sportowe, wygodne stroje i zabudowane buty, to Małgosia przywdziała na siebie krótką, ale za to bardzo szykowną sukienkę i buty, które zupełnie nie nadają się na wędrówkę po dżungli. Jakby tego było mało, zamiast plecaka, w którym mogłaby schować butelkę z wodą, wybrała oryginalną torebkę w kształcie świnki. Tak ubrana pewnie mogłaby zrobić furorę na plaży w Tulum lub na spacerze w stolicy, ale niestety, nie w tropikach. Swoją stylizację skomentowała w zabawny sposób.

Małgorzata Rozenek-Majdan sama się z siebie śmieje

Gosia zdążyła się zorientować, że jej strój jest nieadekwatny do okazji, więc postanowiła z dystansem podejść do sprawy. Zrobiła sobie zdjęcie i z przymrużeniem oka sama przyznała sobie nagrodę za najbardziej absurdalne ubranie na wyprawę do dżungli.

- Konkurs na najbardziej absurdalne ubranie do dżungli - wygrany. Sukienka i torebka świnka. Dla usprawiedliwienia - myślałam, że... i tu pytam Radzia: jak to usprawiedliwić, że co myślałam? A Radzio ze stoickim spokojem odpowiada: tu nie ma usprawiedliwienia. Tak, serio myślałam, że jest trochę mniej dżunglowo. Życie. I od razu dodam dla wszystkich, którzy będą chcieli mi napisać że to głupie itd... darujcie sobie - ja to wiem - napisała żartobliwie Rozenek-Majdan pod swoim zdjęciem.

Fani Małgorzaty, tak samo jak ona, z uśmiechem zareagowali na jej elegancką kreację.

  • Sama bym tą kieckę ubrała - a bo wiadomo kogo spotka się w tej dżungli?
  • A co to w dżungli nie można wyglądać elegancko? Ja miałam ze sobą szpileczki, które wystawiłam w nocy na werandę przed namiotem.
  • E tam, wygląda pani po prostu jak współczesna Jane Porter z bajki "Tarzan". Ona też trafiła do dżungli w eleganckiej sukience.
  • Torebka świnka wygrywa wszystko.

- czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan wyrusza w kolejną podróż. „Najbardziej lubię jechać całym majdanem”

Zobacz także:

Wiemy, kto poprowadzi pierwszy gejowski program randkowy w Polsce. "Każdy chce kochać i być w związku"

Michał Kempa zastąpi Szymona Hołownię w "Mam talent". Jak sprawdzi się w nowej roli? "To jest dla mnie wielka radość"

Mandaryna o życiu w rodzinie patchworkowej: "Siedziałyśmy z Anią przed domem Michała i liczyłyśmy dzieci"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości