Gwiazdy

"Gang Majdana" znowu się powiększył. Małgorzata Rozenek-Majdan przedstawiła nowego członka rodziny

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nigdy nie ukrywali, że chcą mieć dużą rodzinę. Oprócz trójki dzieci, w ich domu są też psy. Do tego składu właśnie dołączyła nowa mieszkanka o imieniu Franceska.

Nowy członek rodziny Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała fanom nowego członka rodziny. W prezencie urodzinowym od Radosława Majdana dostała szczeniaka rasy chihuahua – suczkę, która otrzymała imię Franceska.

- Radzio mnie woła: pamiętasz jak mówiłem, że mam dla Ciebie drugi prezent urodzinowy... Poznajcie Franceskę. Aaaaaaa Kocham ich!!!!! – napisała Małgorzata publikując zdjęcia nowej mieszkanki.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan 1 czerwca obchodziła swoje 43. urodziny. Dla osoby, która kocha zwierzęta tak, jak ona, taki prezent to spełnienie marzeń.

- Kiedy żona daje Ci synów, Ty dajesz jej córkę - napisał na swoim profilu na Instagramie Radosław Majdan. Zamieścił przy tym uroczą fotografię, na której widać, jak mała Franceska śpi razem z nim.

Psy w "Gangu Majdana"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są teraz opiekunami czterech psów. Franceska dołączyła do Sisi (czarny buldog francuski), Lili (brązowy buldog francuski) oraz George’a (buldog angielski).

Jak podkreśliła Małgorzata w Dzień Dobry TVN, nie wyobraża sobie domu bez psów. Ona sama od najmłodszych lat wychowywała się wśród czworonogów i chce, aby jej dzieci miały podobne doświadczenia.

- Dzieci wychowywane w domu z psami, tak naprawdę nie mają szans nie być psiarzami, bo ja też się wychowałam w domu, w którym było 5 psów. Pojawiały się te psy w dzieciństwie, albo znajdowaliśmy je na ulicy. Rodzice mieli ogromną słabość do jamników. Myślę, że tak samo, jak chłopcy, tak i Henryk będzie takim dorosłym, który nie będzie sobie wyobrażał domu bez psa, bo dom bez psa to po prostu budynek - stwierdziła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz wideo: Majdanowie i ich pupile

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości