Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska trafiła do szpitala. Ujawniła, co tuż przed operacją powiedział jej anestezjolog

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska przebywa w szpitalu. Była wokalistka zespołu Lombard przeszła operację, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pokazała zdjęcia w niebieskim fartuchu z fizeliny i podzieliła się słowami, które usłyszała od anestezjologa na moment przed zabiegiem. - Nie przypuszczałam - komentuje zaskoczona.

Małgorzata Ostrowska trafiła do szpitala

Małgorzata Ostrowska opublikowała na Instagramie niepokojący wpis. Artystka przyznała w nim, że ma problemy ze zdrowiem, przez które musiała poddać się operacji. Zdjęcia ze szpitala opatrzyła ciekawą anegdotą - opowiedziała o zdarzeniu, które miało miejsce tuż przed zabiegiem i uchyliła rąbka tajemnicy, o czym rozmawiała z lekarzem.

Okazuje się, że anestezjolog, który zajmował się wokalistką, wykazał się niezwykłą znajomością historii zespołu Lombard. Przypomniał popularnej pacjentce, że dokładnie tego samego dnia 41 lat temu grupa muzyczna, której skład zasilała, miała swoją pierwszą próbę.

Choroby gwiazd

Monika Miller szczerze o swojej chorobie
Monika Miller szczerze o swojej chorobie
wideo 2/3

Gwiazda była zaskoczona tym wyznaniem i jak twierdzi, nie miała świadomości o zbieżności dat. - Nie przypuszczałam, że 41. rocznicę pierwszej próby Lombardu będę „świętowała” w takim stroju… Żeby było zabawniej, o tej rocznicy przypomniał mi tuż przed operacją pan anestezjolog - czytamy w poście piosenkarki.

Małgorzata Ostrowska wraca do zdrowia po operacji

Małgorzata Ostrowska nie ujawniła konkretnej przyczyny pobytu w szpitalu i nie podała szczegółów problemów zdrowotnych. Wiadomo jedynie, że zabieg przebiegł pomyślnie, a gwiazda powoli wraca do formy. Piosenkarka jest dobrej myśli i już planuje kolejne występy na scenie.

- Teraz jestem już po… Będzie dobrze. Za tydzień koncert. Nie ma wyjścia - trzeba się zebrać i działać - napisała na Instagramie.

Gwiazda może liczyć na duże wsparcie fanów, którzy uaktywnili się w komentarzach pod postem i życzyli jej sił oraz zdrowia. Jednocześnie komplementowali świetną formę piosenkarki i uznali, że w każdym wydaniu, również tym szpitalnym, prezentuje się bardzo korzystnie.

- Nawet w tej fizelince wygląda pani stylowo. Życzę dużo zdrowia, pani Małgosiu i jak najlepszego samopoczucia. - Nawet w takim stroju ślicznie - ocenili internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości