Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska wyjawiła, że zaginął jej Bursztynowy Słowik: "Szczęśliwego znalazcę proszę o zwrot"

Gwiazdy

Jedną z gwiazd Top of the Top Sopot Festival będzie Małgorzata Ostrowska. Wokalistka już kilka razy występowała na sopockiej scenie. Jak wspomina poprzednie festiwale? Czym zaskoczy swoich fanów? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

Małgorzata Ostrowska na Top of the Top Sopot Festival

Przed nami drugi dzień Top of the Top Sopot Festival. Jedną z gwiazd, którą będzie można zobaczyć na scenie, jest Małgorzata Ostrowska. Artystka wyznała w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem, że występ ten ma dla niej szczególne znaczenie.

- Pamiętam czasy, kiedy Sopot był jedynym międzynarodowym festiwalem. Siedziałam wtedy przed telewizorem z kajecikiem, w którym robiłam własną ocenę oraz rankingi. Teraz, kiedy występuję na tej scenie, czuję niezwykłą mobilizację - mówiła wokalistka.

Artystka wyznała, że choć nie jest debiutantką, to i tak ma tramę. W rozmowie z naszym reporterem wyznała, że najwięcej nerwów kosztował ją występ, który dała w Sopocie po bardzo długiej przerwie. - Grałam wtedy z zupełnie nową kapelą, prezentowałam nowy repertuar, do tego występowałam jako solistka. Byłam potwornie zestresowana - dodała.

Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival

Drugiego dnia festiwalu (18 sierpnia) na deskach amfiteatru wybrzmią największe taneczne hity. Na senie zaprezentują się m.in. Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Andrzej Piaseczny, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska, Natalia Nykiel, Izabela Trojanowska. W drugiej części wieczoru artyści, którzy w minionym roku wydali utwory emitowane na antenach największych krajowych stacji radiowych, powalczą o Bursztynowego Słowika. Szansę na nagrodę mają m.in. Roksana Węgiel, Viki Gabor, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Arek Kłusowski, Michał Szczygieł.

Kilka lat temu Bursztynowego Słowika zdobyła także Małgorzata Ostrowska, jednak statuetka gwiazdy gdzieś przepadła. - Został ode mnie wypożyczony na potrzeby jakiejś wystawy. Niestety nie wiem przez kogo i statuetka już do mnie nie wróciła. Szczęśliwego znalazcę proszę o zwrot - zaapelowała artystka.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Piotr Wojtasik

Pozostałe wiadomości