Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła wymowny wpis: "Mam już dość szaroburych dni"

Gwiazdy

Jan Kucharzyk/East News

W lutym minął rok od śmierci Pawła Królikowskiego. To był trudny moment dla jego żony Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktorka musiała na nowo poukładać sobie życie. Jej najnowszy post napawa jednak optymizmem.

Trudne chwile w życiu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli parą ponad 30 lat. Doczekali się piątki dzieci: Antoniego, Jana, Julki, Marceliny oraz Ksawerego. Przypomnijmy, że rok temu aktor przegrał walkę z chorobą neurologiczną. Zmarł w wieku 58 lat. Od tego czasu jego żona w mediach społecznościowych zamieściła kilka sentymentalnych fotografii. Ostatnia z nich to archiwalny kadr z mężem i ich synem Janem. - Próbuj iść ze mną, chociaż wiem, że to nieproste, dotrzymaj kroku mi, ten rytm "tak-tak" to postęp – napisała wówczas.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: "Mam już dość szaroburych dni"

Wszystko wskazuje na to, że aktorka odnalazła w sobie siłę i zaczęła cieszyć się życiem oraz urokami wiosny. Dowodem na to jest jej najnowszy post w mediach społecznościowych. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła bowiem zdjęcie, z którego bije pozytywna energia. Ubrana w różowy garnitur, z uśmiechem na twarzy i gałązką w ręku przypomniała fanom utwór Anny Jurksztowicz "Wiosennie", który daje do myślenia:

We mnie już wiosennie. We mnie już niesennie. Mam już dość szaroburych dni... Ręka słońca pogładziła świat. Cieszy mnie każdy nowy liść. Zacznę żyć

- zacytowała aktorka.

Pod postem pojawiało się wiele ciepłych słów. "Pani Małgosiu. Widać, że czuje Pani wiosnę, piękny uśmiech. Jest coraz radośniej i piękniej", "Cudne, wiosenne zdjęcie. Pozdrawiam serdecznie p. Małgosiu i życzę dużo słońca w sercu", "Piękna kobieta, pełna ciepła" – komentują fani. Wiosna to przede wszystkim nadzieja i ciepło. Tego też życzymy Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej.

Zobacz wideo: Alicja Majewska o działalności Fundacji Nuta Nadziei

Zobacz także:

Brytyjski milioner z Ghany bohaterem nowego programu TVN Turbo. "Czasem jeżdżę z dziećmi Maluchem"

Edyta Górniak założyła Akademię Przebudzenia. "Zawsze chciałam wspierać ludzi, dawać im radość, światłość"

Oscary 2021. Viola Davis, Anthony Hopkins i Gary Oldman wśród nominowanych. Kto jeszcze? Zobacz pełną listę

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości