Gwiazdy

Gosia Ohme pokazała swojego 18-letniego syna. Jurek jest bardzo przystojny. "Ma moje zielone oczy"

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

Małgorzata Ohme opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojego syna. Osiemnastolatek jest bardzo podobny do swojej mamy. Ojcem Jurka jest były mąż prowadzącej Dzień Dobry TVN, Rafał Ohme.

Małgorzata Ohme pokazała syna

Gosia Ohme opublikowała na Instastory zdjęcie swojego syna. - Jurek ma 18 lat i chodzi do liceum. Wiele lat trenował tenisa - powiedziała nam prowadząca Dzień Dobry TVN. Zdradziła także, że jej syn ma już skonkretyzowane plany związane ze swoją przyszłością. - Myśli o szkole filmowej.

Gosia urodziła syna, kiedy miała 24 lata. - Jezu, jaka byłam młoda... Niewiele wiedziałam o rodzicielstwie i mam wrażenie, że wszystkiego uczyliśmy się razem. Popełniłam masę błędów, ale też dałam Ci wszystko, co na ten moment miałam - napisała rok temu na Instagramie z okazji urodzin Jurka. W poście dodała również: - Widzę dziś młodego, mądrego i fajnego chłopaka, który ma moje zielone oczy i tak samo jak ja kocha życie. Zagarnia je garściami i wciąż chce więcej. Nie przestawaj, bądź odważny i szanuj ludzi. I idź po swoje marzenia jak dotąd. A ja będę zawsze gdzieś obok. Niech Ci się nic złego nie stanie Synku. Kocham bardzo.

Małgorzata Ohme - dzieci

Prowadząca Dzień Dobry TVN jest mamą dwójki dzieci. Oprócz Jurka, ma jeszcze 15-letnią Klarę. Ojcem nastolatków jest były mąż Gosi – profesor psychologii Rafał Ohme.

- Jestem bardzo dumna z syna, że jest nieustępliwy w spełnianiu marzeń – może to dlatego, że wiele lat był zawodowym sportowcem. Natomiast moja córka jest wiernym przyjacielem. Słowo Klary jest takim, które coś znaczy. Można na niej polegać i wierzę, że będziemy przyjaciółkami na całe życie - powiedziała Małgosia w jednym z wywiadów. Nie ukrywała przy tym, że popełnia błędy tak, jak inne mamy, ale ze względu na to, że jest psychologiem od razu wie, co źle zrobiła. - Wiedza najbardziej ucieka mi przy relacjach z dziećmi, bo wtedy dochodzą do głosu wielkie emocje. Kocham je tak bezgranicznie i bezwarunkowo, że głupieję - dodała.

Gosia Ohme/archiwum prywatne

Zobacz wideo: Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe

>>> Zobacz także:

Ewa Bem wraca na scenę po śmierci córki. "Jestem w pewnym sensie zdewastowana"

Hanna Zborowska o rozwodzie i nowym życiu: "Nadal mnie to boli"

Justyna z "Hotelu Paradise 3" walczy z hejtem po programie. "Nie spodziewałam się, że będę wyglądać tak źle w kamerze"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości