Gwiazdy

Majka Jeżowska zachwyca zdjęciem w bikini. Fani: "Super seksi foto"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Majka Jeżowska wciąż zadziwia swoich fanów. 60-letnia piosenkarka opublikowała w mediach społecznościach zdjęcie w skąpym bikini. Zmysłowym kadrem z plaży może zawstydzić niejedną młodszą koleżankę. Internauci nie kryją zachwytu.

Majka Jeżowska w bikini

Trwająca pandemia na długi czas uniemożliwiła nam dalekie podróże. Szczególnie teraz, gdy za oknem szaro i zimno, chciałoby się uciec na słoneczną wyspę. Choć niektórzy celebryci wyrwali się na rajskie wakacje, Majka Jeżowska postawiła powspominać stare, dobre czasy na ekranie swojego telefonu. Gwiazda miłymi chwilami podzieliła się także z internautami. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z Meksyku.

Wiem, wiem, to fota sprzed 3 lat z krótkich wakacji w Meksyku. 3 lata dla kobiety to bardzo dużo, niemniej jednak warto mieć takie wspomnienia i marzenia o egzotycznych wakacjach. Jedni na Zanzibarze, inni w Egipcie, na Kubie, a ja myślami na tej gorącej plaży

- napisała piosenkarka.

Majka Jeżowska na plaży

Trzeba przyznać, że fotografia opublikowana przez artystkę robi wrażenie. Piosenkarka, wstawiając zdjęcie w skąpym stroju kąpielowym, rozgrzała fanów do czerwoności. Internauci bardzo szybko zwrócili uwagę na walory gwiazdy i nie szczędzili jej komplementów.

- Sam sex.- Super seksi foto. Przepiękne ujęcie kobiecości, gratulacje dla fotografa i pani jako modelki - czytamy w komentarzach.

Majka Jeżowska przeżywa drugą młodość? „Odnalazłam ponownie radość w tym, co robię”. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Mały ZUS dla przedsiębiorców – ruszyły zgłoszenia. Komu przysługuje ulga i ile wynoszą mniejsze składki?

Kiedy powstanie kolejna część "365 dni"? Blanka Lipińska zdradza: "Tworzenie filmu to nie praca, to czysta przyjemność"

Baby boom w kadrze polskich skoczków. Klemens Murańka został ojcem, Maciej Kot jeszcze czeka na potomka

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości