Gwiazdy

Maja Kleszcz z utworem "Nasza miłość ma skrzydła" na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Maja Kleszcz w piosence „Nasza miłość ma skrzydła”
Maja Kleszcz w piosence „Nasza miłość ma skrzydła”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Maja Kleszcz zaśpiewała dla widzów Dzień Dobry TVN utwór z najnowszej płyty "B.L.UES", doskonale oddający klimat, do którego wokalistka przyzwyczaiła swoich fanów. Jazzowe brzmienia i szacunek dla stylu retro to prawdziwa uczta dla wrażliwych dusz. Posłuchajcie.

Maja Kleszcz - album "B.L.UES"

Rocznicowy krążek "B.L.UES" to esencja stylu wokalistki. Promuje go utwór "Nasza miłość ma skrzydła". Album w całości składa się z utworów, do których słowa napisał okrzyknięty mianem ojca stylistyki polskiego bluesa - Bogdan Loebl. Na płycie poza utworami stworzonymi specjalnie dla Mai, znajdują się również największe polskie przeboje Tadeusza Nalepy. Tym samym artystka udowadnia, że istnieją dzieła ponadczasowe.

Maja Kleszcz na scenie Dzień Dobry TVN

"Nasza miłość ma skrzydła" to głęboka opowieść o miłości, jej blaskach i cieniach. Czyli o tym, co w życiu najważniejsze.

- Wersja którą nagraliśmy na "B.L.UES" ma przypominać stylistycznie nasze ulubione piosenki spod znaku motown, soul czy r&b, gdzie duże wagowo teksty podawano w pełnej rytmu muzyce - powiedziała artystka w jednym z wywiadów.

Zobaczcie ten występ w materiale wideo.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości