Gwiazdy

Jeremi Sikorski na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie utworu "Kamikadze"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Jeremi Sikorski w piosence „Kamikadze”
Jeremi Sikorski w piosence „Kamikadze”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9
Dzień Dobry TVNJeremi Sikorski w piosence „Kamikadze”

Jeremi Sikorski to wokalista i songwriter, który tworzy nawet do stu piosenek rocznie. Z jego talentu korzysta wiele gwiazd polskiej sceny. Pomiędzy pracą dla innych artysta znajduje czas także na autorski materiał. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał singiel "Kamikadze". To zapowiedź solowego albumu Jeremiego.

Jeremi Sikorski – kto to?

Jeremi Sikorski to młody artysta, który współpracował m.in. z Viki Gabor, MaRiną czy Justyną Steczkowską. 23-latek teraz rusza z własnym materiałem. Niedawno ukazał się singiel "Kamikadze", który jest zapowiedzią solowego albumu artysty.

- W związkach często przyjmujemy postawę kamikadze – dając drugiej osobie wszystko, czego chce, wyniszczamy siebie nawzajem - powiedział Jeremi. - O tym śpiewam w refrenie: "Za dużo kamikadze każdego dnia". A miłość to dużo więcej niż zakochanie się, zauroczenie czy przyjemne spędzanie życia. To decyzja, którą się podejmuje. Za miłością nie idzie tylko przyjemność, radość i inne miłe rzeczy, ale też trud, wyrzeczenia, poświęcenie dla drugiej osoby. To piosenka o emocjonalnym rollercoasterze, który występuje często w związkach. Rano słyszysz - kocham cię, wieczorem – nienawidzę cię - dodał wokalista.

Jeremi Sikorski na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie wokalista zaśpiewał piosenkę "Kamikadze". Posłuchajcie tego wykonu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości