Gwiazdy

Maja Hyży wymyśliła już przyszłość dla swojej córeczki. "Mamusia o to zadba"

Gwiazdy

Wojtek Olszanka/East News

Maja Hyży dobrze wie, jakiego życia chciałaby dla swojej kilkumiesięcznej córeczki. Szczęśliwa mama wrzuciła do sieci zdjęcie swojej pociechy, pisząc o jej przyszłości. Piosenkarka zrobi wszystko, by zadbać o szczęście małej Antosi.

Maja Hyży o przyszłości córki

Kilka miesięcy temu Maja Hyży przywitała na świecie swoją córeczkę Antoninę. Od tamtej chwili co chwila dzieli się zdjęciami dziewczynki w sieci. Teraz artystka napisała, o jakiej przyszłości dla niej marzy.

- Kim będziesz jak dorośniesz? Na pewno szczęśliwym człowiekiem . Już Mamusia o to zadba. Czy Wy widzicie jaka Ona jest już duża? Kiedy ten czas uciekł? - czytamy.

Fani nie kryją zachwytu nad najnowszym wpisem Mai Hyży.

  • Będzie piękna, mądra i dobra jak mamusia.
  • Stylowa Kiecuszka. Urocza dama.
  • O Mamo! Ale masz już dużą kobietkę

- czytamy w komentarzach.

Maja Hyży - ile ma dzieci?

Wokalistka często pokazuje w sieci kulisy swojego życia prywatnego. Choć dozuje fanom informacje na tematy dotyczące dzieci czy perypetii miłosnych, to zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy. Maja Hyży wychowuje bliźnięta z poprzedniego związku z Grzegorzem Hyżym. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ale każdemu z nich udało się ułożyć swoje życie na nowo.

10 lipca 2020 roku Hyży urodziła córkę Antoninę. To owoc jej związku z nowym ukochanym, którego czasami możemy oglądać na zdjęciach Mai.

Maja Hyży - kim jest?

Maja Hyży w 2013 roku, wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w programie "X-Factor". Para odpadła w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce. Gwiazda w 2015 roku wydała album "W chmurach". Trzy lata później z piosenką "Błysk/Skin", zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ponownie startowała w 2020 roku.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości