Gwiazdy

Maja Hyży jest w czwartej ciąży. "Spodziewamy się Naszego małego Aniołka"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Maja Hyży przekazała fanom radosną nowinę. Już wkrótce ona i jej partner przywitają na świecie kolejnego potomka. Gwiazda przeszła trudną drogę, by znowu zostać mamą. Ciążowe zdjęcie i szczery wpis chwytają za serce.

Maja Hyży - ile dzieci ma gwiazda?

Wokalistka często pokazuje w sieci kulisy swojego życia prywatnego. Choć dozuje fanom informacje na tematy dotyczące dzieci czy perypetii miłosnych, to zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy. Maja Hyży wychowuje bliźnięta z poprzedniego w związku z Grzegorzem Hyżym. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ale każdemu z nich udało się ułożyć swoje życie na nowo.

10 lipca 2020 roku Hyży urodziła córkę Antoninę. To owoc jej związku z nowym ukochanym, którego czasami możemy oglądać na zdjęciach Mai.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Maja Hyży w 4-tej ciąży

Maja Hyży i jej partner mają za sobą wyjątkowo bolesne doświadczenia. Gwiazda wyznała jakiś czas temu, że straciła ciążę. Niedawno zabrała nawet głos po dramacie Izabeli z Pszczyny. Teraz Maja wraca do fanów z dobrymi wieściami. Wraz z ukochanym spodziewają się dziecka.

- Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie gdzieś na horyzoncie. Po deszczu, zawsze wychodzi słońce, a ze słońcem Anioły zesłały Nam małe maleństwo. Byliśmy gotowi już na Nie kilka miesięcy temu, lecz nie dane Nam było usłyszeć bicie serduszka. Dziś los się do Nas uśmiechnął i możemy głośno wykrzyczeć światu, że spodziewamy się Naszego małego Aniołka - czytamy w poruszającym wpisie.

Internauci nie mogli nacieszyć się tą informacją. W komentarzach pod postem czytamy: "Gratulacje! Maju jesteś cudowną kobietą, matką i masz przepiękny wyjątkowy głos. Szczęśliwego rozwiązania i dużo dobrych ludzi na drodze", "Gratulacje Maja, też miałam podobną sytuację", "Ogromne gratulacje! Jest pani najlepszą mamą, kobietą, córką i wzorem do naśladowania i brania przykładu z Pani!". - Wspaniale Kochana. Ciocia Mrozia szykuje już wyprawkę - dodała od siebie Monika Mrozowska.

Maja Hyży - kariera medialna

Maja Hyży w 2013 roku, wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w programie "X-Factor". Para odpadła w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce. Gwiazda w 2015 roku wydała album "W chmurach". Trzy lata później z piosenką "Błysk/Skin", zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ponownie startowała w 2020 roku.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz

Pozostałe wiadomości