Gwiazdy

Magdalena Schejbal odsłoniła ciało. Miała ku temu ważny powód

Gwiazdy

Magdalena Schejbal

Magda Schejbal zaskoczyła swoich fanów. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje bez bielizny, zakrywając się… jabłkami. Gwiazda zrobiła to w słusznej sprawie.

Magdalena Schejbal pokazała biust

Magdalena Szchejbal aktywna jest w mediach społecznościowych. Na Instagramie aktorka dzieli się z fanami zdjęciami z pracy, wakacji czy czasu spędzonego w domu. Gwiazda chętnie angażuje się także w ważne projekty i akcje. Nie inaczej było tym razem. Choć zdjęcie topless zaskoczyło internautów, nie pojawiło się ono bez powodu. Magdalena, pozując nago i zasłaniając się połówkami jabłek, postanowiła przekazać fanom ważną informację:

Podobno... jabłko z wieczora, unikniesz doktora. A ja mówię badaj cycki!!!

- podpisała zdjęcie aktorka.

Europejski dzień walki z rakiem piersi

Październik już od wielu lat uznany jest za miesiąc świadomości raka piersi. 15 października obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, którego symbolem jest różowa wstążka. W tym szczególnym czasie wiele gwiazd na całym świecie podejmuje tematy związane z profilaktyką, diagnostyką oraz nowoczesnym leczeniem nowotworów piersi. Swój apel wystosowała także Magdalena Schejbal. Jak przyznała aktorka, o zdrowie należy dbać każdego dnia. Regularne badania są kluczowe w profilaktyce nowotworów. Choroba wykryta wcześnie daje pacjentowi większe szanse.

Post Magdaleny szybko dostrzegli fani, którzy pod zdjęciem zostawili mnóstwo komentarzy. Internauci zgodzili się z aktorką i choć zdjęcie w wersji topless nieco ich zaskoczyło, przyznali, że przypominanie o profilaktyce jest słuszne.

Badanie piersi jest bardzo ważne

Świetnie, że przypominasz o profilaktyce

- czytamy pod zdjęciem.

Na raka piersi w Polsce zapada około 20 tysięcy kobiet rocznie. Jak się przed tym ochronić? Obejrzyjcie wideo:

Zobacz także:

Słynne małżeństwo polskich flecistów - razem w domu i na scenie

Co zrobić, aby wyglądać ładnie bez makijażu? Jak o siebie zadbać?

Nauka w systemie mieszanym. MEN: "Ograniczenie działalności szkół zmniejszy rozprzestrzenianie się wirusa"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości