Magdalena Schejbal

  Magdalena Schejbal

  Definicji męskości istnieje tyle, ilu ludzi na świecie. Dlatego dziennikarka TVN Agnieszka Jastrzębska poprosiła o nią: Martynę Wojciechowską, Filipa Chajzera, Macieja Stuhra, Magdalenę Schejbal i Edytę Olszówkę.

  Krótkie dni i długie noce sprzyjają atakom jesiennej chandry. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy, czy lubią poprawić sobie humor nowym nabytkiem w szafie. Na pytanie szczerze odpowiedziały: Magdalena Schejbal, Dominika Grosicka, Dorota Gardias, Magda Gessler, Karolina Malinowska, Julia Kuczyńska i Anna Banaczek

  W teatrze Ateneum spędziła już 10 lat. Jak wyglądają próby do najnowszego spektaklu "Ojciec", w którym zagra główną rolę? A kogo zagra w nim Marian Opania? Jak przyznaje, nigdy nie była córeczką tatusia. A jak dziś wyglądają jej stosunki z ojcem? Z Magdaleną Schejbal o dzieciach, uczuleniu na kurz i rodzinie rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Początki karier aktorskich Mateusza Janickiego, Magdaleny Schejbal i Zbigniewa Buczkowskiego były różne. O swoich drogach do zawodu aktorzy powiedzieli w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, czy to prawda, że Zbigniew Buczkowski podprowadził do tramwaju Jacqueline Kennedy.

  Łukasza Jemioł jest bardzo pracowity - w każdym sezonie wypuszcza nową kolekcję. Czy goście przybyli na jego pokaz są tak samo pracowicie? Czy perfekcyjna Małgorzata Rozenek cierpi na pracoholizm? A może zgubiła radość życia? Dlaczego modelka Natalia Siwiec bierze na siebie tak dużo obowiązków? Przed czym ucieka w wir pracy restauratorka Magda Gessler? Czy macierzyństwo "sprowadziło na ziemię" Małgorzatę Sochę i wyleczyło z chorobliwej pracy? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdę serialu "Mąż czy nie mąż" o zbliżające się wakacje. Czy aktorka ma już zaplanowany wyjazd? Dlaczego Magda Schejbal nie wyobraża sobie urlopu bez dzieci? Dokąd je zabierze i co chce im pokazać?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy czego tak naprawdę pożądają. Odpowiedzi były bardzo zróżnicowane. Ciuchy, torebki, buty, ale nie tylko. Która z gwiazd pożąda uwagi fanów? Czym dla Patricii Kazadi jest spełnienie, a dla Mai Sablewskiej miłość? I od czego Magdalena Schejbal jest uzależniona?

  O atmosferze jaka panuje na planie serialu "Mąż czy nie mąż" oraz o tym jak układa im się współpraca z debiutującym reżyserem Pawłem Maśloną opowiedziały nam Magdalena Boczarska i Magdalena Schejbal. Drugi odcinek serialu już dziś o 21.20!

  Już dziś o 21.20 zobaczymy pierwszy odcinek serialu "Mąż czy nie mąż". Kinga Burzyńska spotkała się z odtwórcami głównych ról Martą - Magdą Schejbal i Michałem - Marcinem Perchuciem, by w "romantycznej atmosferze" sklepu remontowego wyciągnąć od aktorów odrobinę informacji na temat serialu. Będziecie oglądać?

  Magda Schejbal to gwiazda nowego serialu TVN "Mąż czy nie maż". W serialu partneruje jej Marcin Perchuć. Czy przeprowadziła się na stale z Zakopanego do Warszawy? Z Magdą Schejbal rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która na ręce aktorki odkryła coś, czego nikt do tej pory nie spostrzegł...

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się na planie nowego serialu telewizji TVN "Mąż czy nie mąż" z Magdą Schejbal i Marcinem Perchuciem, odtwórcami głównych ról. Czy śmieją się na planie, czy raczej zalewają się łzami? Kto zdecydował się na skok w bok? Dlaczego Magda przyjęła tę rolę i czy "poczuli chemię?

  Magdalena Schejbal powraca do TVN. Teraz w nieco innej roli. Krążyły plotki, że Magda jest osobą trudną we współpracy. A jak jest naprawdę? Kto masował Annę Lewandowską? Jak czuje się Bobbi Brown, którą znaleziono nieprzytomną w wannie, tak jak jej matkę Whitney Houston dwa lata temu? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska.

  Każdy zna jej przebój "Dmuchawce, latawce, wiatr". Już w sobotę, na scenie Dzień Dobry TVN, Urszula zaprezentuje całkiem nowe brzmienie. Jakie? Oglądajcie nas w sobotę koniecznie od 8:30!

  Co połączyło naszych gości? Co Andrzej Nejman, Grzegorz Wons, Krystyna Demska- Olbrychska oraz Magdalena Schejbal mają ze sobą wspólnego prócz aktorstwa? O tym zdecydowali się opowiedzieć w studiu Dzień Dobry TVN.

  Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą i mężczyzną? Czy dwie osoby płci przeciwnej mogą stworzyć związek bez erotyzmu? O to w studiu Dzień Dobry Wakacje zapytaliśmy pływaczkę Otylię Jędrzejczak oraz aktorkę Magdalenę Schejbal.

  Przed charytatywnym meczem gwiazd, z którego dochód zasili fundację budującą szkółki piłkarskie dla dzieci w Afryce, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Magdę Schejbal, Przemysława Cypryańskiego, Tomasza Iwana, Mariusza Czerkawskiego o to, jak obstawiają wyniki meczu Polska - Czechy. Kto powinien stanąć na bramce: Szczęsny czy Tytoń?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Alicję Bachledę Curuś, Janusza Józefowicza, Nataszę Urbańską, Natalię Lesz, Martę Grycan, Magdalenę Schejbal oraz Ewę Minge o wrażenia po walce Polaków z Rosjanami.

  Bohaterka filmu "Przeminęło z wiatrem" w obliczu konieczności podjęcia decyzji konkludowała: "Pomyślę o tym jutro". I my odkładamy mnóstwo spraw i obowiązków na potem. Naukowcy zajęli się prokrastynacją i ustalili, że zdarza się co piątej osobie na świecie. Unikamy spraw, które nas stresują, których nie lubimy lub po prostu z trudem przychodzi nam podjecie wiążącej decyzji. W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy naszych gości: Krzysztofa Hołowczyca, Magdalenę Schejbal oraz Ryszarda Petru - ile mają w sobie ze Scarlett O'Hary?

  Prosto z Kasprowego przybyła do nas Magdalena Schejbal. Teraz żyje w Zakopanem. Tam odnalazła miłość i została matką. Nie boi się przyznać, że życia rodzinnego i zawodowego w stu procentach pogodzić się nie da. Z aktorstwem związała się przypadkowo, ale sukcesy utwierdziły ją w tym, że obrała właściwą drogę. Za czym tęskni? Jak zmieniło ją macierzyństwo? Czy zaakceptowali ją górale? Co robi zaraz po tym, gdy się obudzi?