Gwiazdy

Magdalena Boczarska opublikowała zdjęcie z ukochanym. "Najlepszego chłopaku"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Choć Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk od lat są parą, to na próżno szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Tym razem z okazji 36. urodzin ukochanego aktorka zrobiła wyjątek, a internauci docenili ten gest. - Jesteście najlepsi! - czytamy.

Magdalena Boczarska doskonale znana jest widzom TVN-u z serialu "Żywioły Saszy", w którym zagrała tytułową bohaterkę. Aktorka od lat związana jest z Mateuszem Banasiukiem. Artystka jest o 6 lat starsza od swojego partnera i udowadnia, że wiek w miłości nie ma znaczenia. W 2017 roku zostali rodzicami Henia. Artyści chronią jednak swoją prywatność i rzadko publikują wspólne fotografie w mediach społecznościowych.

Magdalena Boczarska świętuje urodziny Mateusza Banasiuka

Z okazji 36. urodzin Mateusza Banasiuka aktorka złamała tę regułę i udostępniła selfie z ukochanym. Ona - bez makijażu, on - z bujnym wąsem. Oboje szczęśliwy i cieszący się chwilą w nadmorskiej scenerii.

Najlepszego Chłopaku

Post ten spotkał się z pozytywnym odbiorem. Fani ucieszyli się, że mogli zobaczyć parę. "Zakochańce", "Mega pozytywna para. Cudowności dla obojga", "Jesteście najlepsi!" - czytamy.

Mateusz Banasiuk obchodzi 36. urodziny

Aktor na swoim profilu opublikował również urodzinową fotografię.

Dziś, jak co roku, świętuję podwójnie - urodziny oraz imieniny. Dlatego pozdrawiam tych z Was spod znaku Panny oraz moich imienników. A wszystkim innym z góry dziękuję za życzenia

Pod tym zdjęciem posypały się liczne życzenia zarówno od osób z pierwszych stron gazet, jak i fanów. - Stówka! - napisała aktorka Julia Kamińska. - Sto lat w szczęściu - życzyła nasza prowadząca Paulina Krupińska-Karpiel. - Stoooolaaaaat - dodała aktorka Sonia Bohosiewcz.

My również przyłączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Mastercard Off Camera

Mastercard Off Camera Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości