Gwiazdy

Karolina Pisarek i Roger Salla opowiedzieli o swojej miłości i zaręczynach. "Już na pierwszej randce powiedział, że by przede mną ukląkł"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Karolina Pisarek zaręczyła się na Malediwach

Niespełna rok temu poznali się na treningu bokserskim i od razu między nimi zaiskrzyło. Karolina Pisarek i Roger Salla pod koniec sierpnia zaręczyli na rajskich Malediwach. Nie zamierzają zwlekać ze ślubem, więc już planują huczną uroczystość. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoim wyjątkowym uczuciu.

Miłość Karoliny i Rogera

Historia ich miłości mogłaby posłużyć za inspirację do napisania scenariusza komedii romantycznej. Znana modelka Karolina Pisarek jest szczęśliwie zakochana, a jej partner to Roger Salla, który jest wiceprezesem ds. finansów w firmie zajmującej się branżą e-commerce. Poznali się na sali treningowej, ponieważ oboje uprawiają boks. Wpadli sobie w oko, a później okazało się, że nadają na tych samych falach i mają wiele wspólnych pasji.

- Na moje szczęście Karolina trenuje w tym samym klubie, co ja, a w dodatku jej trenerem jest mój przyjaciel. Przypadkiem miałem godzinę przed nią zajęcia, więc wykorzystałem moment i kiedy przyszła, zrobiłem jej owijki na ręce. Powiedziałem, że piękniejszej kobiety jeszcze nigdy w swoim życiu nie widziałem - powiedział Roger Salla.

Czym mężczyzna ujął modelkę? - Ma w sobie bardzo dużo pokory, wdzięku. Jest człowiekiem, który szanuje wszystkich. To chyba chodzi o chemię, wtedy jakoś tak zaiskrzyło. Zwlekaliśmy z tym, żeby pokazać się w mediach, bo wiadomo, że jak raz w show-biznesie się coś pokaże, to zostaje już na zawsze. Kiedy wiedziałam już, że to jest to, chciałam wykrzyczeć światu, że jestem najszczęśliwsza na świecie - wyznała Karolina Pisarek.

Zaręczyny na Malediwach

Roger nie zwlekał, by zdobyć serce Karoliny. Po kilku miesiącach znajomości zaproponował, by wspólnie zamieszkali. Zakochani niedawno byli na wakacjach na Malediwach. Tam Salla oświadczył się Pisarek.

- Roger mnie zaskoczył totalnie, niczego się nie spodziewałam. Byłam w szoku. Już na pierwszej randce powiedział, że by przede mną ukląkł, ale nie chciał, żebym się speszyła i uciekła. Kiedy byliśmy na Malediwach, Roger powiedział, żebym się ładnie ubrała, bo będzie kolacja i zrobimy sobie zdjęcie na Instagram. Poszliśmy, była pełnia księżyca, a on mówi, żebym się odwróciła. Zobaczyłam napis: "Will you marry me?" - "Czy wyjdziesz za mnie?". Spojrzałam na niego, a Roger był już na kolanach. Oboje płakaliśmy, tyle było tych emocji - wyznała Karolina.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości