Karolina Pisarek na zdjęciu z dzieciństwa. Fani: "Jaka kruszynka!"

Karolina Pisarek
Fot. Kamil Piklikiewicz / East News
Karolina Pisarek uznana jest za jedną z najpiękniejszych twarzy świata. Modelka bierze udział w międzynarodowych kampaniach i współpracuje z wieloma markami. Teraz na Instagramie pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jak wyglądała?

Uroda Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek zachwyciła widzów i jurorów "Top Model" w 2015 roku podczas 5. edycji programu. Choć nie wygrała show, od lat robi ogromną karierę jako modelka. W zeszłym roku po raz kolejny została doceniona w rankingu Najpiękniejszych Twarzy Świata. Pokonała wówczas w zestawieniu m.in. Arianę Grande, Selenę Gomez czy Margot Robbie.

- To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 40. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj. Dziękuję przede wszystkim Wam za wsparcie. Sprawiacie, że moje życie jest jeszcze piękniejsze! - napisała wtedy na Instagramie.

Karolina Pisarek o świętach Wielkanocnych

Modelka zachwycała taką urodą od najmłodszych lat. Udowodniła to po raz kolejny publikując w niedzielę wielkanocną w mediach społecznościowych zdjęcie z dzieciństwa. Karolina przyjechała bowiem na święta do rodzinnego Szczecinka i wróciła wspomnieniami do dawnych czasów.

- Wesołych świąt. Życzę Wam radosnych i pełnych miłości chwil. Aby te były przyjemniejsze niż poprzednie! Wstawiam zdjęcie z dzieciństwa wracając wspomnieniami do beztroskich chwil, kiedy całą rodziną mogliśmy zasiąść do stołu - zaczęła Karolina.

W dalszej części wpisu wyznała, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany i Wielkanocy nie spędzi w towarzystwie całej rodziny.

- W tym roku - choć udało mi się przyjechać do rodzinnego miasta zobaczyć rodziców i dziadków - nie będzie mojej siostry, kuzynów i bliskich mojemu sercu cioć. Niektórzy nie mogli przylecieć do kraju, a inni mają kwarantannę... Jednak staramy się, aby mimo przeszkód te święta były pełne miłości i szczęścia łącząc się ze sobą na skype . A Wam udało się spędzić święta w pełni z rodziną, czy macie podobną sytuacje do mojej? - zapytała na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów, którzy również złożyli modelce życzenia. Niektórzy zorientowali się także, że już widzieli ową fotografię. Pisali: "Poznaję zdjęcie - w Top Model je dałaś jako zdjęcie z dzieciństwa" czy "Jaka kruszynka!".

Karolina Pisarek: "To, czego mi brakuje najbardziej, to ustabilizowane życie. Chcę mieć dzieci, męża, psa". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości